www.sudzibas.lv MAXIMA Bojāti produkti

Maxima - Bojāti produkti

Jau kuri reizi ejot pēc dārzeņiem viņi ir sapuvuši ar redzamiem bojājumiem visur apkārt lido mušiņas aizrādot kasierei atbilde bija ja es pateikšu, bet nekas nav mainījies joprojām. Pēc bildes varbūt nav tik traki. Bet smaka un mušiņas vnk bija kaut kas. Kur ir jūsu svaigie augļi un dārzeņi ka skandināt reklāmā. Tāda sajūta kad uzskatāt cilvēkus par lopiem kuriem jāeed kadi veci dārzeņi

23.08.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 24.08.2020

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībam. Šādai produkcijai noteikti nevajadzētu atrasties veikalu plauktos. Vai, Jūs lūdzu varētu uz [email protected] nosūtīt veikala adresi, kurā tika novēroti šadi burkāni?

T

Vagons Komā 24.08.2020

Bet man vajadzeja matraino fekaliju un urima desertu vilciena ostit pec 3 nedelam, bet es nevaru nopirkt bileti un vilciens ari bus tirs. Vispar pedejas 6 reizes, kad es braucu ar vilcienu, tad bija ka 5 zvaigznu viesnica, et es ligojos pec kartainajiem sudiem, kas man radis halucinacijas. Laikam nebus kadu laiku man halucinaciju.

Vagons Komā 24.08.2020

Laikam del manam velmem mani viema tante iegruta ar gimi poda un noslanija ta ka raudaju menesi. Sit mani,ludzu, ar siksnu ludzu