www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima/ Biķernieku Iela 143 - Krāpšana

Situācija sekojoša 08.10 iepērkoties veikalā Maxima R360 Biķernieku ielā 143 man par pirkumu no bankas kartes tika noskaitīta divas reizes viena un tā pati summa. Summa nav liela bet tik un tā situācija nepatīkama. Vēršoties veikalā lai atrisinātu situāciju no tā darbinieku puses nulle emociju. Viņu atbilde lai sazinos ar banku ka viņi nav ne pie kā vainīgi.
Iesaku visiem pircējiem maksājot ar maksājuma karti pārliecinieties par to ka nav no kartes divas reizes noskaitīta summa par pirkumu.

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 15.10.2020

Labdien!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Lūdzam atsūtīt kases pirkuma čeka bildi vai numuru uz e-pasta adresi [email protected] , par kādu pirkumu ir noskaitīta no Jūsu bankas kartes divas reizes naudas summa. Pārbaudīsim vai Jūsu sniegta informācija atbilst patiesībai.
Gadījumā, ja naudas summa ir norezervēta no bankas puses nepamatoti, aicinām sazināties ar savu banku, lai tiktu veikta norēķinu korekcija par Jūsu pirkumu.Banka spēj identificēt kartes lietotāju, ir svarīgi būt pārliecinātam, ka nauda tiek atgriezta tās īpašniekam, kā arī bankas ziņā ir darījuma statuss, iespējams summa ir tikai rezervēta klienta kontā un netiks pieprasīta.
Tirgotājam nav pieejami klienta darījumi kontā, pastāv iespēja ka nepamatoti ieturētā nauda jau ir atgriezta.

Ar cienu,
MAXIMA Latvija SIA

E

Klients45566 15.10.2020

Neaizmirsti pēc tām uzrakstīt kad naudu atgriezis un atvainosieties veikalā darbiniekiem.

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 15.10.2020

Pilnībā piekrītu. Pārdevēji tur neko nevar darīt

е Елена Елена 10.11.2020

У меня так же было!это банк виноват!все вернул!Maxima тут не причем