www.sudzibas.lv MAXIMA Bez maskām

Maxima - Bez maskām

Почему работникам максимы не выдают маски? Хорошо что сделали защитные экраны для кассиров. Но простые продавцы работают с покупателями, проходы между полками узкие и нет возможности соблюдать положенные 2 метра. Возможно среди покупателей есть носители вируса и продавцы рискуют своим здоровьем и здоровьем своих детей. Необходимо срочно обеспечить всех работников масками. В то время, когда многие сидят на самоизоляции и получают за это деньги продавцы работают с риском для здоровья за минимальную зарплату.

15.04.2020

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 16.04.2020

Labrīt!
Vēlamies informēt, ka šobrīd esam ieviesuši virkni drošības risinājumu, lai palīdzētu nodrošināt noteikto 2m distanci starp klientiem – uz grīdām izvietotas plūsmu sadalošas uzlīmes un pie kases aicinām doties tikai pēc kasiera uzaicinājuma. Arī kasieri un pārdevēji aicināti nākošo klientu apkalpot tikai tad, kad iepriekšējais jau paņēmis savas preces. Lielākajos veikalos šobrīd iepirkties var tikai ar iepirkumu ratiem, kas palīdz nodrošināt distanci un kontrolēt cilvēku skaitu veikalā, savukārt mazākajos veikalos to uzrauga darbinieki. Esam gatavi ieviest arī citus drošības pasākumus. Pasargāt sevi un apkārtējos varam tikai kopīgiem spēkiem, tādēļ aicinām arī pašus klientus būt atbildīgiem - ievērot noteikto distanci un citus drošības pasākumus, kā arī atgādināt to citiem, klientiem, kas neievēro distanci.
Aicinām klientus būt iecietīgiem un saprotošiem, jo ne tikai visa pasaule, bet arī mēs ar tik ļoti sarežģītu situāciju saskaramies pirmo reizi.

T

J Jancuks14 31.03.2020
Darba laiks

Labdien! Vēlos uzzināt, kāpēc veikals, kuram darba laiks ir līdz pulksten 21.00, neielaiž klientus jau no pulksten 20.45. jūtos vīlies. Cerams ka problēmu atrisinasiet.