www.sudzibas.lv MAXIMA Bērnu pārtika

Maxima - Bērnu pārtika

Nopirku maxima (Pļaviņas) bērnam hipp biezeni. Atnākot majas un uzsildot to, burciņa bija galīgi bedīga stāvokli. (var redzet uz bidem) . Vai nu ieplaisājusi bija kaut kur. Attaisot vāciņu nebija klikšķis, un zem vāciņa pelējums. Pirms tam nekad tā nav gadījies.

07.04.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 07.04.2020

Labvakar!
Paldies par sniegto informāciju.
Paškontroles ietvaros esam veikuši produkta kvalitātes pārbaudi veikalā un neatbilstības netika konstatētas.
Pieļaujam varbūtību, ka neapzinīgs klients ir patvaļīgi atvēris produkta iepakojumu un tādējādi nenodrošinot produkta hermētisko vidi.
Aicinām Jūs ar pirkuma čeku vērsties pie veikala administrācijas, lai varētu saņemt naudu par pirkumu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Joe Rogans👽 07.04.2020

Uztaisi labāk pati biezenīti, nav tik sarežģīti novārīt pāris burkānus. Pati varētu ieēst to Hipp?

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 07.04.2020

Ja tas ir saražots, kāpēc lai nepirktu? Šie argumenti ir tik weak

Тогда надо писать производителю