www.sudzibas.lv MAXIMA Apsargs zog

Maxima - Apsargs zog

Ar meitu un vīru šodien gajām iepirkties Saldus Maxima XX Brivības iela 30. Pabeidzam iepirkties un gājām garām apsargu telpai un dzirdējām kā apsargs pa telefonu runājot stāsta kādam ko no Maximas esot nozadzis. Tu tika pieminēts gan tosteris gan cigaretes, gan sulu spiedes, Fiskars naži, gan daudzkas cits. Mums ar vīru palika mutes vaļā un bijām šokā. Sarunas beigās viņš minēja, ka taisoties kautko lielu paveikt. Sagaidījām kamēr viņš beidz runāt un iznāk ārā. Bija tāds diezgan padrukns ar gandriz pliku galvu. Un tad dzirdējām vārdu, laikam Oļegs? Nezinu, jo kasiere viņu sauca, bet neskaidri nosauca vārdu.

Dainis 04.10.2018

Katrs pelna kā māk, sievietes ar garu kaklu un lielām ausīm gan nevienam nepatīk :D

WТF 04.10.2018

Varbūt ar savām caurajām ausīm no konteksta izrāvāt un savă fantāzijā izpušķojāt. Es arī sadzirdēju kā policists pa telefonu stāstīja par to, ka viņš kādu bija aplaupījis, vai ārsts kādam izgrieza orgānu un pa lielu naudu pārdeva.

E Es 14.11.2018

Labi ka mums ir tik atbildīgi ausaini cilvēki šajā pasaulē, es atvainojos bet svešas sarunas noklausīties jau ir pretīgi nemaz nerunājot par izraušanu no konteksta un publisku apmelošanu. Dēļ tādiem kā jūs visa valsts ir tur kur ir.