www.sudzibas.lv MAXIMA Apkalpošana

Maxima - Apkalpošana

Vēlos izteikt savu sirsnīgu pateicību veikalā maxima burgeri bufetes darbiniecēm Inita un Sintija.
Abas meitenes vienmēr ir laipnas, pozitīvas un lietišķas.
Viņu ieteikumiem var droši ticēt un paļauties uz tiem.
Vienmēr cenšos iepirkties viņu maiņā - lai ir pozitīvs garastāvoklis uz visu dienu!
Paldies viņām.
Ar cieņu
Aleksandrs

27.05.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 27.05.2020

Labdien!

Liels paldies par tik jauku un pozitīvu atsauksmi,obligāti nodosim veikala darbiniekiem!

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

M Mihail.b 27.05.2020

Super, ka kāds par tām meitenēm uzrakstīja!
Tiešām foršas un reāls piemērs citiem/ām.
Smaidam ar vien', ar vien'.

T tele2 nidejs 27.05.2020

Kura,kungs,esat "ieķēries?

T Tele Vangelist 28.05.2020

Esmu 69 gadus jauns, visu mūžu nostrādājis apkalpošanas sfērā gan Latvijā, gan ASV, Floridas štata Dade pavalstī. Noteikti paņemtu viņas pie sevis strādāt!
Par "ieķēries" - man ir sieva no Kolumbijas, kurā arī esmu joprojām ieķēries, bērni un mazbērni dzimuši ASV, es te covid 19 dēļ iesprudis...
Trust me, I can tell the good service from the bad one.

R RXX 28.05.2020

... tomēr artikulu lietošanu gan neesat paspējis iemācīties, interesanti gan!

Vagons Komā 28.05.2020

Vajag viņām prēmijas, par 2 eiro stunda, gan apkalpot, gan traukus mazgat, gan vel but laipnam un atlaides rakstit ir par daudz.
Malaces, kas strada Maxima un Rimi, visu cienu!