Maxima - ALKOHOLS

Labdien, šovakar radās jautājums par to vai tiešām maximas veikals melnsila ielā, pirms 22:00 dod priekšroku apkalpot nevis ģimenes ar bērniem , bet iereibušas personas ar alkohola pudelēm?????? Tad kad skaļi izteicu domas par to ka mēs arī šeit esam, pārdevēja Poļina skaļā balsī turpināja bļaustīties ar tekstiem" vai vēl kādam ir alkohols, vai ir vēl kāds ar alkoholu, jo tūlīt būs jau desmit vakarā........" Īsti nesaprotu, vai tiešām pārdevējām būtu jāinteresējās par pircēju grozu saturu, vai cilvēks kurš vēlās iegādāties alkoholiskos dzērienus pats nespēj sekot līdzi laikam????Dzīvojam netālu, veikals tiek apmeklēts bieži, un tikpat bieži sastopamies ar šo situāciju, kad tāpat ir pietiekoši garas rindas, un kad stāvi ar ratiem un pēkšņi sāk gāzties no rindas gala personas ar alkoholu, jo pārdevēja Poļina viņiem dot priekšroku?!Kāds var paskaidrot?

V Vadim 15.08.2014

Ну офиигеть просто жалоба у вас ! Так не только в максимах, так везде, во всех супермаркетах нормальные кассиры так делают. Мало того - люди в очереди сами вперёд пропускают с алкоголем, если время в районе 21:55. ģimenem ar bērniem можно и заранее за покупками сходить, или на 5 минут после 10 позже выйти, пропустить с алкоголем людей вперёд.

Z zilais valis 15.08.2014

Tev grūti kādu minūti ilgāk pie kases pastāvēt?

V Vadim 15.08.2014

Или может ключевое слово в жалобе: "pārdevēja Poļina" ? =) Извиняюсь, если не прав, но стойкая мысль возникает))

S sunskakisvarnapele 16.08.2014

Varu paskaidrot: tapec ka alkoholiskus dzerienus nevar pardot pec plkst. 22.00, kasiere jauta, vai ir vel kads rindaa ar spirtotiem dzerieniem, lai palaiz prieksaa. Lai tie cilveki ari pec tam netaisa traci, ka redz vini stav pie kases jau 4 minutes un vini jaapkalpo. Vai Tu to nezinaji un nevari pat iedomaties? Kad man ir pilni rati un man cilveks paprasa palaist prieksaa ar vienu preci, vai zidainis blaustas pretii vai kasiere paaicina palaist, to izdaru un netaisu traci.

M MissM 18.08.2014

Es laikam bushu vienigais cilveks Jusu puse.
Mani ari liekas, ka tas nav normali, ja cilveki ar alkoholu tiek palaisti pa priekshu. Bet no ko citu necivilizetaja Austrumeiropa var gaidit?

V Vadim 18.08.2014

А в западной Европе есть это идиотское ограничение до 22:00 ? Где я был заграницей - что-то не припоминаю такого.

A Andrej Rieden 18.08.2014

Ciest nevāru alkoholiķus, narkomānus, smēķētajus, visādus gomo un lesbi viena vārda sakot pi..arus!!!
Vispār tādus jāapkalpo pedejus!

V Vadim 18.08.2014

Совок детектед =))) Мы в Eiropе ведь.

J jaunnais 19.08.2014

ja būtu vairākas kases vaļā šādu problemu nebutu, bet par cik strada tikai paris kases, tad paldies pardevejai par sapratni, jo ja pasai butu kads pasakums un censtos paspet tad ari butu prieciga, ka pārdevēja pasauktu. Pardeveja Poļina malacis

BondsBonds 19.08.2014

Ar pārdevēju te maza saistība. Tu dzīvo DEMOKRĀTIJĀ, tas nozīmē, ka 11 cilvēku rindā pirms desmitiem, kurā atrodas 10 cilvēku ar alkoholu, vienmēr priekšroka būs viņiem. Jo tur kur sākās citu intereses, beidzas tavējās intereses. Neviens tajā laikā tev neliek tur iet.

L linda777 20.08.2014

vispar jau ar berniem vakara 21.55 veikala nevajadzetu but, jo normali vecaki bernus liek gulet 21. vakara, nevis vaza lidz tik velu!!! Ta ka lai paskatas pasi uz sevis!!!

Latviešu tautas 22.08.2014

linda777! А у бомжих с детьми с 21:55 начинается смена на местной свалке...

zirgs_kamene 26.08.2014

TU AR SAVU BERNU VEL 00.00 EJ IEPIRKTIES! BERNAM JAU JAGULJ!!!