www.sudzibas.lv MAXIMA AKCIJU UZLĪMES

Maxima - AKCIJU UZLĪMES

Kā zināms līdz šodienai noritēja akcija "Krāj uzlīmes un saņem traukus par brīvu vai ar atlaidi".Nu lūk esmu sakraājusi trīs komplektus, bet iztērēt nevaru, jo vienkārši nav nevienā Maximā trauki ko izņemt.Kādēļ jārīko šādas akcijas, ja nespēj veikalus apgādāt ar akcijas preci.Ja vienā bukletā ir vajadzīgas 40 uzlīmes tas nozīmē, ka man ir jāiepērkās vismaz par 200.-ls vienā reizē, lai varētu saņemt sev kārotos traukus.Fui, tā ir tikai cilvēku apkrāpšana, lai pēc iespējas vairāk pircēji iepirktos Maximā.
Nerīkojiet šādas akcijas, ja nevarat nodrošināt pircējus ar vēlamo preci.

J juris 03.02.2010

Ja ari mana sieva palika ar diviem sakratiem kpmplektiem uz rokas...

L L 03.02.2010

Vienā no mazajām Maximām bija paziņojums, ka akcija pagarināta līdz 13.02., tad varbūt arī trauku pievedums būs. Man pašai 3 komplekti sakrāti.

: :( 03.02.2010

Mēs izbraukājām tuvākos un apzvanījām pārējos Maximas veikalus Rīgā, bet palikām ar četriem sakrātiem uzlīmju komplektiem. Tad nav ko rīkot akcijas, ja nespēj nodrošināt ar preci!!!Tā ir cilvēku šmaukšana:(

. ....kl 03.02.2010

Nejau tos visus, kam divi- kam četri, koplektus salīmējāt vai dabūjāt uzlīmes pēdējā dienā. Nevajadzēja gulēt, bet kā komplekts salīmēts, tā iet un izņemt.

R Raitis 03.02.2010

L...Kurā Maximā tas bija?tiešām pagarināja akciju?

! !!!!! 03.02.2010

Piekritu Niko nau ko gulet!
Sakraji un tad savac savus karotos traukus!

K krista 03.02.2010

Man šodien lielajā maximā uz Deglava ielas bļodas vietā piedāvāja nažus :D

E ei 03.02.2010

Naži laikam no jaunās akcijas, jo galda piederumi tūlīt būs !!!
He, tad jau visiem jāļauj atprečot vecās rozā balttrauku uzlīmes, ja cilvēki ir ar mieru, bet tas nenozīmē, ka principā Maximai nav jāievēro balttrauku akcijas noteikumi, varbūt kādam tieši bļodiņas vajadzīgas :)))
Principā akcijas buklets ir kā līgums starp pircēju (uzlīmju turētāju) un pārdevēju (akcijas izsludinātāju), darījuma vienošanās uz bukleta un saistības jāpilda !!

L L 03.02.2010

Tas bija Bolderájas Maximá.

D Dace 04.02.2010

Kā saprast komentāru: "Nevajadzēja gulēt, bet kā komplekts salīmēts, tā iet un izņemt." !?!?

AKCIJAS NOTEIKUMI
Punkts -> 3. Aizpildītās kartītes var iesniegt no 2009. gada 27. augusta līdz 2010. gada 3. februārim.
Tas nozīmē, ka arī 03.02.2010 bija jābūt pieejamiem traukiem! Kad vēlos, tad eju pakaļ. Arī 5min pirms veikala slēgšanas.

Arī man paziņa teica, ka ir vienā veikalā izlikts info par to, ka akcija tiek pagarināta līdz 13.02.2010!
Tas nozīmē ka var kkādu atlernatīvu piedāvāt! Kaut vai piedāvā jaunās akcijas preci!

Arī info b/m tālruņa 80002020 operatores ir unikālas!!! Sāka braukt virsū par to, ka pateicu ka ir vietas kur piedāvā alternatīvas. Kurā tieši tas esot... Ja nevar konkrēti pateikt, tad nerunājat...

K karstascenas.lv 05.02.2010

Šeit nav ātruma sacensības. Akcijā ir pateikt laiks, cik ilgi tā ir spēkā.
Un pārdevējam pilnībā ir jānodrošina sakrāto kuponu apmaiņa pret vēlamo produktu (ne to kas palicis pāri)
No pazīstamiem cilvēkiem uzzināju, ka jau 02 februāri akcijas trauki nav bijuši veikalos, kas ir patērētāju tiesību pārkāpums no likuma viedokļa.
Zinu, ka daži uzrakstīja sūdzība pašā Maxima, redzēs ko atbildēs

Maxima, ar šādu rīcību grauj savu tēlu un vissliktākajā veidā - proti, nenodrošinot solīto saviem lojālajiem klientiem, kas ir iztērēšu naudu šajā veikalā.

I Inga 05.02.2010

Arī es sakrāju šīs uzlīmes, bet kad vajadzēja izņemt traukus, tad izvēles nebij nekādas (bija palikuši pusdienšķīvji pa 2.99Ls un pāris servīzītes). Nolēmu aiziet uz informāciju noskaidrot, vai šie trauki vēl tiks pievesti, jo saprotu, ka pieprasījums pēc viņiem noteikti būs un ka ne visi cilvēki ir paspējuši izņemt šos traukus, bet...- vienā Maximā (Jelgavā- Valdekā) teica, ka nezinot vai kaut kas tiks pievests un otrā Jelgavas Maximā - pasāžā sekoja nelaipna attieksme - dusmīgi atbildēja, ka akcija esot līdz 3. februārim un viņus neinteresē, ka nav trauku un ka kāds nepaspēs izņemt. Es biju pamatīgi pārsteigta par zemo apkalpošanas kultūru un sarūgtināta par šādu attieksmi!

K karstascenas.lv 05.02.2010

Šeit informācija par patērētāju tiesībām http://www.ptac.gov.lv/page/234
Info-tālrunis 65452554 konsultācijām

Iesniegumu jāiesniedz rakstiski vai ierodoties personīgi
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs,
Rīgā, K. Valdemāra iela 157, LV - 1013

Informācija par Maximu

L L 05.02.2010

Starp citu vakar savá Bolderājas Maximā bija iespēja pasūtīt traukus. Kad būšot tad zvanīšot. Tad redzēs ar ko beigsies.

I Ita 05.02.2010

Mēs sakrājām 2 komplektus. Turklāt, pēdējo sagrabinājām pēdējā akcijas dienā. Mūsu Maximā nebija kartiņas, uz kurām salīmēt sakrātās uzlīmes. Prasīju veikalā kad būs, man atbildēja, ka jāpagaida. Piedāvāju atnest čupiņā, atteica, lai pagaidot. Turklāt, kad vēl deva uzlīmes, pēdējās dienās nebija kārotie trauki. Tā vietā uzraksts, ka trauki būšot no 15. datuma. Toties tad vēl nebija kartiņas... Dažas dienas pirms akcija beigām mūsu Maximā XX trauku plaukti bija tukši, tajos bija tik vien kā uzraksts, lai zvana uz 800002020. Tur atbildēja, lai sūdzas Maxima administrācijā, jo viņi esot tikai uzziņu dienests. Akcijas pēdējā dienā braucām uz Rīgu citās darīšanās un pie reizes domājām, ka varbūt "lielpilsētas" Maximā kas būs, bet - nekā. Turklāt informācijas meitene nezināja pat Maximas juridisko adresi, lai pieņemtu rakstisku sūdzību.

Atbildot par gulēšanu līdz pēdējam, varu strīdēties, jo līdz pēdējam krājām, turklāt gribēju abas kartiņas atprečot reizē. Tā vienkārši vajadzēja.

Cūcība.

A Anda 07.02.2010

Es izņēmu rudenī un nekādu problēmu. Arī pirmajā manis izvēlētajā dienā un veikalā nebija ko gribēju, dabūju nākamā dienā un citā veikalā.

J Juris 13.02.2010

Man bija lidzigi, sakraju uzlimes, izbraukaju kadas 5 MAXIMAS, ...Imanta un Zolituudee, bet visur plaukti kaa izslauciiti, zvaniju uz noradito numuru, tur ljoti nelaipni pienjema mutisku sudzibu, solija 2dienu laika atzvanit, bet protams neatzvanija. Zema limenja serviss...ko lai saka. Vairs sini veikala neiepirksos viennozimigi.

K ketrin 21.02.2010

nado bilo vovremja vibiratj, a ne bezatj v poslednij moment

K kamis 21.02.2010

xxx

A [email protected] 02.03.2012

Vēlētos Jūsu, Tas ir Maximas mājaslapā izlasīt un redzēt konkretu piedāvāto Dormeo preču aprakstu., kuras varēs izvēlēties un nopirkt par sakrātajām uzlīmēm