www.sudzibas.lv MAXIMA Akcijas saldējums bijis atkusis

Maxima - Akcijas saldējums bijis atkusis

Nopirku Maximā šobrīd it kā akcijas preci - Ekselences tiramisu saldējumu, bet mājās skatos, ka kārbā saldējums sarucis uz pusi, acīmredzami bijis atkusis un atkal sasaldēts. Tad būtu norādījuši, ka produktam kāda vaina un tāpēc uz atlaidi, nevis pasniegt kā akciju!

P

O O_0 28.02.2009

gribeetos zinaat juus winju apeedaat wai izmetaat aaraa???

Mamma 28.02.2009

vajadzeja nest atpakal uzreiz, ja saglabajat ceku.

P pircējs 01.03.2009

Neēdu gan, kaut kā ne pārāk labi izskatījās.

Par to atpakaļ nešanu - pirku pa dienu, bet sagribēju ēst tikai vakarā. Un kam tur vairs var pierādīt, ka pats vien neesi atkausējis... :(

W www 01.03.2009

Mēs arī dabūjām iegrābties un tieši tajā pašā Ekselences saldējumā, pirktu Maximā.
Kad atvērām iepakojumu, atklājās, ka saldējums sarucis uz pusi mazāks.
Varbūt Maxima vairāk pievērsīs uzmanību savām saldētavām.

M Missperson 01.03.2009

vArbūt a varbūt nē :D Mani gan tracina, ka iepērkoties Maximā pie baron centra Tur ir pārdevēja gados kr.tautī. ar gaišiem matiem ... kĀ kaut ko pĒrku mani produkti burtiski lido..nevar normaali ieskanēt nevis mest virsuu karuma sieriņiem pudeles psc (bet tas varētu būt nieks) vnk vienalga ko pērc tavs produkts pēc skanēšanas lido pa reni vienreiz ar pudeli sļūcinot nosita krūzei osiņas krāsu un ko man tagad ar brāķi jāiet mājās, jo strīdēties ar viņu ir nereāli sāk kliegt ka '' ka nejau tu mani mācīsi strādāt '' un bl bla bla serviss saucās . Da viņai sēdēt tualetē un kliegt AIZŅEMTS.

O O_0 01.03.2009

:D labs komentars Missperson! :D
bet nu tadas vinjas ir lielaakaa dalja! :)

J jenks 01.03.2009

Pirms nedeļas Rimi arī tirgoja to pašu Ekselences Tiramisu saldejumu - uz pusi sarucis un pretīgs!

M minnija 12.01.2010

es pilonībā piekrītu, ka MAXIMĀ valda krāpšana un pilnīgs bardaks, pati tur nostrādāju 2 mēnešus un aizbēju cik vien ātri varēju..

L linda 28.05.2010

Jūs pērkat par pus cenu un gribat vēl kaut kādu kvalitāti????? LV tā nenotiek, un ne tikai maximā vien...!!!

M Marika 25.07.2010

Ja ari man ir gadijies iegrabties taja pasa maxima pie baron centra. pirku sunim slapjo baribu. neieveroju ka ir beidzies termins. Aizgaju majas. atveru vala karbu un domaju iedosu sunim paest bet kad atveru vins ta smirdeja. Gaju atpakal uz maximu sudzeties tas neko nedeva. jo pardeveja teica ka tas nav pirkts saja veikala..

K Krotow 19.09.2011

Viņš smirdēja? Kārbu pareizi latviski apzīmē ar "tā". Citādi sanāk, ka smirdēja suns.

L Laura 19.09.2011

JA.

T Tāir 19.09.2011

Maxima vispār ir domāta priekš lohiem!