L liene 02.11.2009

RIMI tas pats variants.

A albis 02.11.2009

vajag ar šķērēm izgriezt teiksim lētu cepumu kodus un salīmēt virsū tām precēm kuras liekas dārgas t.i.nopirkt pirms tam daudz dažādus lētus sūdus, pēc tam mājās visus kodus izgriezt paņemt līdzi līmes zīmuli un iet tajā pašā veikalā iepirkties tā pa nopietnam.tas nekas ka tas kods jau ir bijis skenēts, tas ir lai kompis atpazītu preci un signālvārti arī nepīkstēs.tikai līmēt vajag ejot it kā rakņājoties pa ratiem.(jo tur ir arī videokameras)un lai kasiere nepamanītu, ka dārgam brendijam ir nosaukums dzēšgumija visu laiku vajag kaut ko viņai ļečīt.varbūt tas viņus izmācīs.

H Hugo Djego 02.11.2009

Tas maxima regulāri.Es kādreiz gribēju nopirkt eļļas radiatoru.Man pašam nevajadzēja, bet vienm citam cilvekam.Skatos cenu 8, -ls, pat vairakas vietas tas cipars uzlikts uzkastes.Nu, ko-zvanu tam cilvēkam un saku, šis ir ar mieru pa tādu cenu.Velku kasti pie kases, bet tur prasa 22, -ls.Saku, ka 8, -ls rakstīts! Kasiere saka, ka 8, -ls ir nepareiza cena, 22, - esot pareizā.Es saku, ka pa 22, - varu nopirkt jebkur, atstāju preci, lai paši velkt atpakaļ!

Albi, diez vai kasiere vainīga pie tām nepareizajām cenām!
Bet, vispār, ja nemaldos, pircējam šādā gadījumā ir tiesības preci nopirkt par norādīto cenu- kaut vai tā būtu Ls 0, 01! Vnk patērētāji nezin savas tiesības un tas, protams, tiek izmantots!

B bulka 08.11.2009

Nē, nav tiesību nopirkt par plauktā norādīto cenu, ja pie kases tā ir lielāka. Iečekojiet PTAC mājas lapā!!! Pircējs var no preces atteikties vai ņemt par kasē norādīto cenu.

š šeherezade 08.11.2009

Albi, vai Tu tā dari, kā iesaki citiem???:)))

H Hugo Djego 08.11.2009

Albi, to kodu ta noskenēs otru reizi, bet pīsketēs jau tas apukšējais:D