www.sudzibas.lv MAXIMA akcijas preces

Maxima - akcijas preces

Izvēlējos Madonas Maximā akcijas preci - mākslīgo eglīti. Vispirms pusstundu nācās gaidīt, līdz tika noskaidrots, ka tā egle ir pēdējā, tad - kamēr iepakos. Kasē izrādījās, ka to egli var nopirkt tikai par pilnu cenu, turklāt kasiere pauda neizpratni, kāpēc gan es gribot atlaidi. Kad avīzē atrada, ka eglēm tomēr ir 40 % atlaide ar viņu paldies karti, pat neatvainojās. Silti iesaku visiem Maximas pircējiem sekot līdzi cenām pie kases.

L Līgai 12.12.2011

Tu tikai nedirs, Maximā Raiņa ielā ir pati labākā apkalpošana! Ja jau tu pērc gumijas eglīti, arī falloimitatoru varēji paprasīt klāt!

G GINEKOLOGS 12.12.2011

komentetaj savas seksualas problemas risini noraujot kepa un izdrazot sevi, slima galvina. ar steigu aizej pie arsta

T Tāir 12.12.2011

Tā tas ir, visi ginekologi izmanto tikai gumijas sievietes savu vēlmju apmierināšanai, jo dabiskās vagīnas tos vairs neinteresē!

G GADIGAMATE 12.12.2011

ta ir zabaki vienmer ir paris, velviens seksuali norupejies gudrelis

L Linda 14.12.2011

Nu nezinu.
Maximā vienmēr visas atlaides jau ir ieprogrammētas un nekad nav gadījies, ka kasē kāda atlaide nenostrādātu. Varbūt nebiji vēl iedevis Paldies karti, jo atlaide jau parādās tikai pēc tam kad, Paldies karte noskenēta. Man vienreiz rindā ar viens tāds džeks bija, ka kasē iedeva kaut kādu vinčiku un šim izmeta pilno cenu - Šis bļauj, ka rakstīta atlaide ar karte, a karte pašam makā. Viņam saka, lai papriekšu iedod karti. Cilvēkam tak uz pieres nav rakstīts, ka man ir Paldies karte.