www.sudzibas.lv MAXIMA Aizliedz iepirkties ar raudošu bērnu

Maxima - Aizliedz iepirkties ar raudošu bērnu

Iegāju nopirkt pāris lietas Rīgā, pie Braslas ielas esošajā veikalā Maxima, biju kopā ar savu 1,5 men puisīti, vińam uznāca nikis un sāka raudāt, veikalā uzturējos kādas 10min, kad biju jau gandrīz pie kasēm, pie manis atskrēja pārdevēja un palūdza iziet ārā, norādot, ka es esmu egoiste un nemāku audzināt savu dēlu. Jā, piekrītu, dēls tiešām raudāja, bet vai tāpēc drīkst aizliegt man nopirkt pārtikas produktus?! Nekas cits neatlika kā atstāt iepirkumu grozinu pie aizrādījuma vietas ar visiem produktiem. Sāp sirds!

Z

smejiesvesels 02.10.2017

Vajadzēja vēl pavazāteis pa veikalu, lai bērns bļaudams bruku dabon...ja bērns bļauj 10 min no vietas, tad taču kaut kas nav kārtībā viņam...

alergologs 02.10.2017

Bet par to, ka nabaga bērns brēc aizelsies 10 minūtes kamēr mamīte vazājas pa veikalu, sirds nesāpēja?

Rrrunčuks 02.10.2017

Njāā... kur vispār prāts vēl tik mazu bērniņu vazāt pa veikaliem...visādi tak staigā .. it īpaši maximā..kontingents nav no labākajiem, būtu parūpējusies nevis par sūdzību rakstīšanu, bet par savu bērnu... šausmas!

S Svētais Gars 02.10.2017

Jāraksta sūdzība būtu par tām mammītēm, kas parasti šos histēriķus velk uz veikalu. Iemāci bērnam uzvesties un tad ej sabiedrībā

č Čupakabra 02.10.2017

Vai tekstu izlasīji? Bērnam 1.5 mēneši! Mazs zīdainītis. Ko tu te runā par uzvedības iemācīšanu? Un nav ko vaukšķēt, ja nezini apstākļus. Cilvēkam jau tāpat pietiek stresa, jo bērns pirmās 6-8 nedēļas nereti mokās ar vēderiņu un, protams, ka raud. Skatos, te biezā slānī savākušies stulbi gudreļi.

S Svētais Gars 03.10.2017

Kāpēc lai stieptu 1.5 mēnešus jaunu zīdaini uz Maximu? tak tie mūsdienu vecāki!

Dainis 02.10.2017

Nu parasti es arī sliecos uz šādu viedokli, bet kā jau rakstā minēts bērnam ir 1.5 mēneši, šādā vecumā situāciju īsti nevar kontrolēt..

Rrrunčuks 02.10.2017

Bet nav jāvazā tik mazu bērnu pa veikaliem jomajo! Kārtējā - JAŽE MATJ!

V votevote 02.10.2017

ko ta viniem est, ja nevar uz veikalu iet? Baig daud zini? Vai, lai aizietu pec piena un maizes, jasaruna ar visiem radiniekiem, lai peskata bernu? ja vispar radinieki ir! Varbut vinai bernam bija janoperk maisijumu, kakim baribu , vai viram vakarinas japagatavo, ka atnaks no darba

Dainis 05.10.2017

Šis īsti neizskatās pēc gadījuma '' Ja že matj''

B BK 02.10.2017

Pēc tavām domām mātēm ar bērniem vispār nedrīkst iet uz veikalu? Tu ar galvu vispār domā?

Dainis 05.10.2017

Protams, ka drīkst, bet nu ar zīdaini publiskās vietās gan nevajadzētu tas apdraud bērna veselību.

smejiesvesels 03.10.2017

Tie kam bērni ir, zinās, ka bērni neraud 24 stundas diennaktī, bļauj tad, ja kaut kas nav kārtībā. Par karstu, trūkst gaisa, slapjš, grib gulēt utt. Neitralizējot šīs blakusparādības, bērniņš var justies labi arī lielveikalā, un var droši iepirkties stundām...tas tā ieteikums muterītei.

K kreative 03.10.2017

Pilnīgi pareizi .zīdainīts ir līdz 5 mēn vecs bērniņš.ja neesat iemācījusi bērnam uzvedības normas sabiedriskās vietās,tad neesat pelnījusi 10 minūtes iepirkšanās,bet tikai 1 minūti lai izvestu izlutināto bērnu ātrāk no veikala.

K kreative 03.10.2017

Neizlasīju ka 1.5 mēnesis nevis gads.tas visu maina šajā situācijā.

A Agnija 04.10.2017

Reiz mans 2gadnieks pa veikalu ejot nokrita un parsita lupinu pret iepirkuma ratiem-raudaja protams.Nesot uz rokam un stumjot ratinus devamies uz kases pusi no veikala talaka stura.Nu blava vins un ka vel!Ko man tada bridi bija jadara?Jaizsien mute? Tak berni ir neparedzami,kur nu vel 1.5 menesu vecuma.Tik tiesam uz veikalu vairs nevares iet,lai tik kadam netraucetu!? Tada sajuta ka berni ir tikai katram 100ajam un tiem pasiem tik kartigi,audzinati,nekad pat neiepikstas,vai vispar uz sabiedriskam vietam iet ar likumu.

A Azik99 18.10.2017

Kā pareizi audzināt bērnus, droši vien vislabāk zin tie, kuriem viņu nav. :)
Par zīdaini veikalā - pats arī esmu devies uz veikalu pēc produktiem un zīdaiņu lietām ar visu autokrēslu (to mazo, kurā guļ), jo radinieku šeit nav, mājās neviena cita nav, automašīnā atstāt nedrīkst, vispār kaut kur atstāt nedrīkst tik mazu - kur tad lai viņu liek? Un vispār, lai katrs staigā savu ceļu, nav nevienam jāatskaitās.