www.sudzibas.lv MAXIMA Neadekvāti kasieri

MAXIMA XXX (Grostonas iela 1, Rīga) - Neadekvāti kasieri

Maxima xxx skanstes/brasas rajonā strādā ļoti rupja kasiere, kas aiz veste slēpj beidžu ar savu vārdu. Tumši mati astē ar sarkanīgu toni, "latviski noskaņota patriote"/"nacionāla" - daudzreiz manīta viņas īpaši nievīga attieksme pret krievvalodīgiem pircējiem. Bet citiem arī ne labāk: bola acis (burtiski!) , uz pieklājīgu jautājumu var rupji atcirst, kautrīgu/klusu cilvēku aizķeršanos ar saviem komentāriem un "nopīpēto balsi" izsmiet, pūš un sēž savā krēslā it kā viņu te aiztur un viņa pāri spēkam un gribai cilvēkus apkalpo. Šausmīgi, viss labais un modernais xxx maksimas imidžs rajonā tiek bojāts tāda personāla dēļ - uzreiz atgriež "lēto" atmosfēru.
Aizvāciet viņu prom, ja tik ļoti viņai traucē un nīst cilvēki, lai meklē citu darbu. Ja maxima grib celt imidžu, šādu attieksmi ir jāpiegriež!
03/07/2019 datumā ap plkst 13: 00 viņa strādāja kasē nr 6. Cerams, ja maxima administrācia izlasīs, atradīs, par kuru kasieri ir runa. Liels fui!

J

P Pelekais Latvietis 04.07.2019

Maxima nav Sky, mahima ir lēta un domāta lētiem cilvēkiem.

D Dace Koltova 05.07.2019

Mes uz veikalu vispar ejam iepirkties nesaprotu ko var tos kasierus aiztikt! Paņēmi preces un visu labu .