www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima Latvija - Krāpšana

Labvakar. Gribu padalīties ar pieredzi jo pastrādāju šajā uzņēmumā. Tas bija traks sapnis manā mūzā. Ir šausmīga attieksme pret darbiniekiem no direktora vietnieces innas puses. Kura bļauj uz darbiniekiem un atstāj ilgāk strādāt un par to neviens stundas nepieliek. Visi menedžeri ļoti dusmīgi. Nekādu pozitīvu emociju...
Es nostrādāju gandrīz mēnesi un tad mani paprasīja aiziet prom. Es biju š{okā. Tik netaisnīgi. Lūdzu atrisināt šo jautājumu.

14.08.2019

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 15.08.2019

Labrīt!
Paldies par sniegto informāciju.
Lai varētu atrisināt un noskaidrot radušos situāciju, lūdzu uzrakstiet uz e-pasta adresi [email protected] precīzu veikala adresi.

D Dace Koltova 15.08.2019

Es ari stradaju reiz Maxima nostradaju vairak ka gadu .Nacas aiziet jo bij maz brivdienu .Nevaru neko sliktu teikt par attieksmi katram jadara savs darbs ja nepadara visu laicigi tad japaliek ilgak bet pats darbinieks pie ta vainigs ka neprot par sevi pastavet.Teikšu godigi Rimi stradat ir labak un attalgojums ari daudz lielaks.Pati stradaju un nevaru neparko sudzeties.