Max & Mark group - Darba kolektīvs

Sveicināti, tie kas meklē darba vietu reklāmas uzņēmumā! SIA "Max & Mark group" iR uzņēmums, kas citām firmām veic pasūtījuma darbus. Mazliet jāuzmanās, ka darba slodze ir liela un kolēģi izmanto krievu valodas lamuvārdus, lai veicinātu darba gaitas "kvalitātes uzlabošanu". Uzmanīties aizkārt esošo darba kolēģi, var gadīties ka pa neko var mutiski draudēt vai pat bez otrās personas piekrišanas filmēt izmatojot ierīci, kas pilda video funkciju.

Firmai nav nekas slikts, izņemot darba kolektīvs var būt uz jaunajiem darbiniekiem skarbi (protams ka tas ir normāli) . Pabrīdinu, izlasīt darba līgumu pirms paraksties izlasīt tiešām 2 reizes, ja gadījumā rodas neapmierinājums. Ejot darba interviju droši jautāt viss ko pirms paraksta līgumu!

Veiksmi tiem, kuri meklē darbu!

D

M MMG Group Ltd 26.05.2019

MMG Group Ltd
Reģistrācijas numurs, datums 40203180798, 15.11.2018
PVN numurs LV40203180798 (ar 23.11.2018) Eiropas PVN reģistrs
Juridiskā adrese Rīga, Mārkalnes iela 10, LV-1024

Зесь работают одни аферисты!

A Arturs Eglite 24.08.2020

Подтверждаю! Хамство и заказы на откатах. Почему VID до сих пор не занялся проверкой этой шараги!

P petrovskij huj 17.11.2020

zaplatish ti vsem kogo kinul,"predrenematelj", posmotrju kak ti budesh brizgatj sljunoj kricha na nas kogda pridut k tebe