www.sudzibas.lv Matīss Legzdiņš Nekvalitatīva darba izpilde

Matīss Legzdiņš - Nekvalitatīva darba izpilde

Matīss legzdiņš - ļoti nekvalitatīvi veikts remonts par dārgu naudu, objekts netika nodots laikā, nācās pieaicināt citus celtniekus objekta nodošanai, 2 nedēļas pazudis, ļoti daudz lietas jāpārtaisa, darbi pamesti pusizdarīti. Neiiesaku sadarboties, ja vien nevēlaties lielas galvassāpes un nesamērīgi augstas izmaksas. Durvis liekot vizuāli sabojātas, kājlīstes izskatās licis rafšans, durvīm, lai būtu vieglāk, uzliktas dubultās klēdes, kas ir kaut kas neredzēts būvniecībā, flīzes visas nekārtīgi, šķībi pieliktas, kas attiecīgi maksā, lai pārtaisītu. Pods ielikts tā, ka apsēsties nav iespējams, ir jātup. Jaunais logs salauzts, ļooti nekvalitatīvi, pavirši, neiesaku nevienam.

I

Работяга 31.08.2018

Jaiet uz darba inspekciju lai nokartotu so lietu :(