AtrisinātaMātiss Gūtmanis - Slikts jurists

Mātiss Gūtmanis nodarbojas ar maksātnespēju. Nauda samaksāju - čeks nav iedots, maksātnespēju noraidīja, bet Matiss plāta nemaz netaisās pārsūdzēt lēmumu . Sanāk, ka naudu maksāju viņam par tukšu gaisu - tagad ne naudas ne pasludināta maksātnespēja. Nezinu ko lai dara. Rakstu šeit, lai Jums nekas tāds neatgadītos.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.03.2016

Mātiss Gūtmanis vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A apkraptaislatvietis 27.01.2016

Sūdzība saistīta ar maksātnespējas procesu. Proti nauda samaksāta - maksātnespēju noraidīja, bet šie plāta rokas un nemaz netaisās pārsūdzēt lēmumu ... Sanāk, ka naudu maksāju viņiem par tukšu gaisu - tagad ne naudas ne pasludināta maksātnespēja. Nezinu ko lai dara ... Rakstu šeit, lai Jums nekas tāds neatgadītos. Prolegal

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 27.01.2016

Būtu jauki uzzināt par atteikšanas iemeslu! Kurš un uz kā pamata atteica ierosināt procesu? "Prolegal" uzņēmums kurš sniedz juridiskus pakalpojumus - tad par pakalpojumu jābūt līgumam; Uzrakstiet - palīdzēšu saprast kas nav īsti tā, ka vajag un vai pamatoti tika ņemta nauda. Var būt arī tiksiet līdz vēlamām maksātnespējas procesam.

M Mareks567 27.01.2016

Sūdzība saistīta ar maksātnespējas procesu. Proti nauda samaksāta - maksātnespēju noraidīja, bet Matiss Gutmanis plāta rokas un nemaz netaisās pārsūdzēt lēmumu . Sanāk, ka naudu maksāju viņam par tukšu gaisu - tagad ne naudas ne pasludināta maksātnespēja. Nezinu ko lai dara ... Rakstu šeit, lai Jums nekas tāds neatgadītos. www.jkb.lv

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 27.01.2016

Būtu jauki uzzināt par atteikšanas iemeslu! Kurš un uz kā pamata atteica ierosināt procesu? Uzrakstiet [slēpt]@inbox.lv) - palīdzēšu saprast kas nav īsti tā, ka vajag un vai pamatoti tika ņemta nauda. Var būt arī tiksiet līdz vēlamām maksātnespējas procesam. Kā arī atgūsiet savu samaksātu jkb.lv pārstāvim naudu...

M Mareks567 27.01.2016

Darbojas zem uzņemuma SIA PGC

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 28.01.2016

Nu un kāds bija pamatojums lēmuma atteikt m/n procesu?

L Lauris 12.02.2016

Pilnībā nepiekrītu augstāk paustajam viedoklim. Mana pieredze par konkrēto juristu ir veiksmīga un sadarbība - izdevusies.

A Andris Zv 29.03.2016

Jocīga, nesaprotama sūdzība - kurš gan vēršas pēc juridiskas palīdzības uzreiz divos juridiskajos birojos?

Man maksātnespējas process tika uzsākts 2013.gadā un pabeigts 2015.gadā.

www.jkb.lv jurists Matīss man palīdzēja savākt visus dokumentus un iesniegt Cēsu rajona tiesā.

Arī pirms gada viņš neatteica savu palīdzību dokumentos, kas saistīti ar šī procesa pabeigšanu.

Tā kā man nebija nekādu problēmu esmu viņa sniegtos pakalpojumus ieteicis gan draugiem, gan paziņām.

Andris

I Inese Hāne 01.04.2016

Mana pieredze ar šo juristu ir loti laba,visus dokumentus sagatavoja īsā laikā.Ieteicu viņa sniegtos pakalpojumus saviem paziņām un draugiem.

S Sonya1980 18.03.2017

Par Matīsu varu teikt tikai labus vārdus... pat mirklī, kad vēl nezinu par tiesas rezultātu. Dokumentus savāca ļoti veikli, uz katru manu jautājumu vienmēr atbildēja un paskaidroja. Vispār cilvēcīgs un foršs, nav nekāds snobs. Ticu, ka viss būs labi, jo mana vīra kolēģim viss bija arī ātri un bez problēmām.

A Agnis Riga 06.06.2017

Tikko kā man pasludināja maksātnespējas procesu Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa Daugavgrīvas ielā 58. Viss bez aizķeršanās! Pirms gada sakārtoja lietu arī manam kolēģim! Šobrīd Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā pilda saistību dzēšanas plānu.