Matemātikas skolotāja. - Tukuma 2. vidusskola

Vēlētos izteikt sūdzību par Tukuma 2. vidusskolas matemātikas skolotāju Olgu Antuli.
Mācījos pie viņas 3 gadus un tie bija moku pilni gadi. Pretī neko runāt nevarēja, jo bija skaidrs, ka 100% matemātikā tad būsi nesekmīgs.
3 gadus pacietu viņas pazemošanu un klausījos cik stūlba es esmu. Apsaukāties un morāli aizskart viņai padodas.
Bija doma iet uz policiju, jo vienkārši to vairs nevarēju izturēt. Iet pie tāfeles tas bija murgs, jo jau zināju kas mani sagaida.
Biju apsaukāta dažādos dzīvnieka, kā piemēram, kaza, ute, utt.
Tāpēc priecājieties tie kas NETIKA pie viņas mācīties, jo tā nav učene, tā ir ...

K

M mamma 04.12.2011

Pēdējā laikā Gustavas skolēni vairs neiegūst labus rezultātus rajona un valsts olimpiādēs. Laikam derīguma termiņš beidzies.
Mans bērns mācījās šajā skolā un par daudziem skolotājiem neko labu nevaru pateikt: Rozenšteins, Trinkūna, neskaitāmie fiziķi...

A anna 13.12.2011

Kada jega no Gustavas pakalpojumiem? viss vinas adrese tiek maksligi uzturets un vina tiek tur tureta ka vecs suns.Lietderibas vairs nekadas.

A Annija Čamane 15.12.2014

Nu nevajag pārspīlēt. Arī man sākotnēji bija bail no šīs skolotājas, bet viņa matemātiku iemāca kārtīgi un tie, kas iet ar pa gabalu ''smirdošu'' attieksmi un pilnīgi tukšu un ne-zinātkāru smadzeņu podu - varat negaidīt laipnību pretī, tā taču ir ikvienam no mums! Attieksme rada attieksmi, sirsiņ. Viņa ir ļoti pretimnākoša un sirsnīga.
Es šo skolu absolvēju pagājušajā gadā un Olga Antule ir viena no mīļākajām skolotājām.
Lūk, mana pieredze. Pilnīgi un galīgi pozitīva.
-Annija Čamane-

K kdjsakldas 03.10.2023

Savā laikā, kad mācījos 25.vidusskolā, paralēlklasesbiedriem audzinātāja bija Gustava. Visiem, kas viņu nezināja, bija bail no viņas. Pāris reizes tikai pie viņas notika stundas, kad mūsu skolotāja nebija pieejama. Viņa bija ĻOTI stingra skolotāja. Pie viņas nevarēja iet smirdīgs, izvārtījies pa dubļiem starpbrīdī, nevarēja ļerkstēt ar blakussēdētāju, sēdēt telefonā, ākstīties stundās. Bija jāmācās un jāpievērš uzmanību, nepietika tikai atnākt un atsēdēt. Bet neatceros gadījumu, kad viņa būtu uzēdusies bez iemesla vai provokācijas.

Kad nomainīju skolas, matemātikā sāku izkrist, pilnīgi nesekmīgs. Gāju uz privātstundām pie Gustavas kundzes. Pāris mēnešu laikā satrenēja mani tā, ka mani laida uz olimpiādēm. Matemātikas eksāmenā bija 9 (nedaudz pietrūka līdz 10). Kontroldarbos tikai 9 un 10. Zubriem skaidroju cieto riekstu uzdevumus. Viņa bija ļoti stingra un viņa pieprasīja no manis pilnīgi 100% atdevi - vai nu koncentrējies un ieguldies līdz galam vai nu tad vispār nenāc. Bija dienas, kad biju noguris, neizgulējies, morāli izsmelts utt. Reizēm gandrīz līdz asarām. Bet viņa man palīdzēja ne tikai pabeigt skolu, bet attīstīt savu prātu, loģiku, spriestspēju un atklāja man savu potenciālu - uz ko esmu spējīgs, ja piespiežos un ielieku no sevis visu.

I ilerien 16.10.2023

es izlasīju 6 lapaspuses ar mēsliem
sarakstītiem burtiski pa divām - trīs dienām par Annu Gustavu
cik saprotu tā laika 7 klase ir izaugusi un tagad ir dekāni augstskolās un uzņēmumu vādītāju fortune 500 ...
Anna Gustava ir labākā pasniedzēja pa visu manu apmācību laiku...Es stipri ceru ka pat to 7 klasi kas 2011 gadā atrada šo saitu viņa paspēja pamācīt nevis viņi kokos sēdēja