www.sudzibas.lv Masterfoto.lv/http://www.masterfoto.lv/Veikals "Master Foto" nekompetenti pārdevēji/ kavējas preču piegādes

Masterfoto.lv/http://www.masterfoto.lv/Veikals "Master Foto" - nekompetenti pārdevēji/ kavējas preču piegādes

Iesaku uzmanīties ar preču pasūtīšanu masterfoto.lv lapā. Vairākas reizes man ir bijusi pieredze, ka mājsalapā izvietotās preces vispār nav pieejamas, jau sen noņemtas no ražošanas vai, ka pasūtot preci un apmaksājot avansa rēķinu, netiek nosaukts preces piegādes laiks. Ir gadījies, ka tas ievelkas vairākos mēnešos. diemžēl neesmu atradusi alternatīvu i-veikalu, kur iegādāties šadas preces, ļoti nepatīk šī veikala attiekme, kuri atbild ar fražē: pasūtījums nāk no Ķīnas, piegādes laiks nav zināms."vai "preci vairs neražo". :(
Vai kāda ir ieteikumi, kur ir laba vieta, kur iegādāties foto preces?

Dažas no lietām esmu pasūtījusi pa tiešo no http://www.bhphotovideo.com/. Ir lētāk. Iesaku, vienīgi amerika un saziņai paiet vairākas dienas :)

A AndrisIs 07.08.2014

Piekrītu, man arī ar viņiem bieži ir bijušas problēmas.

G Gricis 15.02.2015

Baltijas foto P. Brieža ielā ir laba alternatīva.

2 2365743981 25.07.2022

Briesmīga un rupja apkalpošanas, izskātās, ka pārdevēji ir nelaimīgi ar savu algu vai dzīvi. Savas dusmas un vienladzību izgāž uz klientiem. Vajadzētu kādam iemācīt manieres, nez, vai īpašnieki ir lietas kursā, kā viņu dabinieki strādā un apkalpo klientus. Ar līkumu jāiet tādiem uzņemumiem.