Maskavas ielas jaunieši - cūcība

Vakar bija mūsu valsts svētki! visu dienu tik jauki pavadīju Rīgas centrā, baudīju svētkus! vakarā noskatījos skaisto salūtu. Pēc salūta devos mājās ar 7.tramvaju. iekāpu tramvajā un mana svētku noskaņa tika sabojāta. tur pilns ar Maskavas ielas sīkajiem šmurguļiem, visi smird pa gabalu, nodzērušies! man tiešām nav nekas pret krievu tautības cilvēkiem, ir arī normāli cilvēki, taču diemžēl pieredze rāda ka tieši krievu tautības jaunieši ir tādi pretekļi! protams sēž visi, nevienam pat neienāk prātā palaist kādu vecāku cilvēku vai grūtnieci apsēsties -tas jau no viņiem par daudz prasīts. izdomāja pēkšņi tramvajā uzpīpēt. lūk viņu intelekta līmenis - es tak krievs - tātad neaizskarams. un pamēģini kaut ko viņam aizrādīt! tāds skandāls sākas! "tev traucē? tu jūti dūmus? lūku tak attaisījām! "un beigās vēl sāk kliegt ka mani tiesā iesūdzēs, es viņu aizskarot! sadomājušies par daudz tie sīkie krievulēni! pielikt viņus visus pie sienas un vienkārši nošaut! staigā pa ielām baros, nosit kādu- ai nekas! a kad pa vienam tad staigā sarāvušies, ka tik pa muti nedabūt! pretīgi uz tādiem skatīties, noziedznieki nākamie! nezinu kā viņus ārstēt, valdībai vajadzētu padomāt par lielākiem administratīvajiem sodiem, vismaz budžetu papildinātu! policijai arī līdzekļus nogrieza, kā tad lai šitos visus apkaro! nemācās neviens, dzer, zāli pīpē! pēc tam nesaprotam, kur valstī tāda nabadzība - vai tad tādi kaut ko vairāk par dzeršanu zin! nestrādā, nodokļus nemaksā! man kā cilvēkam kurš nodokļos katru mēnesi nomaksā gandrīz 250 ls, jābrauc vienā tramvajā ar tādiem. jāsāk domāt, par ko tad es tos nodokļus maksāju...

P

R RobinsHuds 27.11.2009

Jajau Latvieši zog vairākkā krievi tad kāpēc kriminālajā hronika krievus vien rāda?????Es nēsmu dzirdējis ka būru Rīgā tāds latviešu kvartēls kurā labāk pa nakti cauri nebraukt.Maskavas street ir vienīgā kur notiek tādi brīnumi.Es jau nesaku ka visi ir vienādi bet lielākoties izceļās ar savu nenormālo uzvedību krieviski runājošie.Un tas sabojā visu tēlu par jūsu tautību.Nav jau bez vainas neviens bet nevajag blatot un uzvesties kā mērķaķiem kas pirmo reizi tramvajā brauktu.Vat tak uzpīpēt arī pēc tam ka nokļuvis galapunktā un nebojāt citiem veselību ja pašam savējā nerūp.!!!

D dukša 27.11.2009

Nevar viennozīmīgi teikt, ka tikai krievi ir tādi, bet lielais vairākums gan.Būsim godīgi.

L Lelja 27.11.2009

Kur tas ir teikts? Gribi dzirdēt tikai to, ko grib? Vai nē?

D dukša 27.11.2009

A ko aizsvilies? Taisnība acīs kož?

= =) 27.11.2009

to Robins Huds

Ну во первых русско-говорящий - ещё не значит русский =))) Во вторых, в криминальной хронике не показывают и 1/100 всех преступников и преступлений. И в добавок там есть редакторы, которые решают какой сюжет пускать в эфир, а какой нет. Ну а в третьих таких историй в нашем транспорте уйма, и это говорит не о национальности (иначе можно всех, или как некоторые говорят "большинство", англичан назвать пьяным быд...м любищим справлять нужду на чужие памятники), а это говорит о воспитанности человека. И пока некоторые с пеной у рта пытаются доказать, что вот русские такие сякие, сами не замечают бревна в своём глазу! Буквально на этой неделе в автобусе, 3 парней лет 17-18, свободно говорящих на латышском языке :))), с открытыми бутылками пива, вели себя мягко говоря неприлично, и у одного из них было большое сходство с макакой. И это не единичный случай. И если судить по ним, то большинство представителей их национальности можно обвинить в алкоголизме, невоспитанности и вагон других ярлыков навешать...
Ну и наконец, в том коментарии про воровство, речь наверняка шла не о тех, кто ворует по мелочам =)))

M Milisa 27.11.2009

Pati esmu krieviete, bet dzimusi Latvijā, tomēr piekrītu ar Tevi. Dažreiz pašai ir kauns par savu nacionalitāti, jo tie stulbie, mazie pretekļi skaitās par mūsu nākotni...fui..Nesen biju ciemos pie druškas Krievijā un tad es sapratu, ka Latvijā dzīvojošos krievus audzēja labāk nekā Krievijā. Tie pat skaidrā pratā kliedz tik skaļi ka vispār nevar dzirdēt kada ir nākamā pietura, lāmājās tā ka tikko no zonas izgajušas.Godīgi sakot man pat bija bail iet arā no viesnīcas vakaros...Stulbi, bet nu tā ir! Dažreiz nevaru sprast kāpēc jaunieši sevi tā uzvedas. Pati nebiju neāda teicamniece, kad mācījos skolā, bet neatceros, lai kaut viens sūdzējās par manu uzvedību sabiedriskajā transportā..Dažreiz man besī ka latvieši sauc mani par krievu urlu, kaut vai es uzskatu sevi par latvieti, jo es dzīvoju Latvijā kopš bernības ! Nevaru saprast kā var ienist valsti kur esi dzimis un ienīst cilvēkus kas dzīvo tev blakām kaut vai tiem ir cita nacionalitāte...Rasisms kaut kads!

V Vita 29.11.2009

Jūms darīt nav ko, tādus stulbumus rakstīt??!!! Atkal tikai saasina attiecības starp krieviem un latviešiem!! Viena valsts, bet dzīvojam tā kā suņi ar kaķiem... Nekad šeit nebūs miera un labklajības...

V Vita 29.11.2009

Un vēl... Ne visi krievu valodā runājošie ir krievi.. Čigāni arī runā krievu valodā, bet viņi jau nav krievi!!! Tā kā padomājiet par to... Wnk krivu valodu zin daudzi, arī citur pasaulē...tā ir ļoti bagāta, skaista un krāšņa valoda... salīdzinot ar latviešu, diemžēl..Nevienu neaizstāvu! Bet fakts!!

Mamma 30.11.2009

Kapec jastridas ja tapat skairs nekatram patik krieviski runajosi jauniesi. Ja nepatik neklausies bet mikrorajonos visi ta runa.Ne tikai krievi un cigani bet ari armeni un vel daudzi citi.

A ah 03.12.2009

nekad neesmu bijusi maskavas ielaa bet varu iedomaaties kaa tur ir..

B b 03.12.2009

krievu valoda tiesham ir "kraashnja" ar visadiem lamu vardiem...
man vienkarshi besi kaa vinji runaa. nevis ta skaisti, bet gan ta ka grasitos kadu tulit piezhmiegt..taa valoda ir neizturama.
nezinu nevienu arzmenieku kas zinatu krievu valodu.visi zin ka labak ar tadiem nepities..
neka personiga.vienkarsi mans viedoklis :))

A Agnese 05.12.2009

B,

Ko tu runa seit mulkibas, krievu valoda tapat ka anglu un spanu viena no vispopularakiem valodam-Eiropa katrs tresais zin vai var runat biskin krievu valoda.
Un pie tam, viss ir atkarigs no izglitibas un audzinasanas, ja tev kauna nav, tad kada starpiba vai tu krievs vai latvietis, ja cilveks ir cuka-vinam nav nacionalitates!

L laurore 08.12.2009

Es tādus arī ciest nevaru, bet tikai nevajag tagad saukt tos par krievulēniem, ja? Ir arī tādi latvieši un jauktās nacionalitātes cilvēki! Un vispār, ja parakties savas ģimenes vēsturē, neviens nav "tīrs" krievs vai latvietis!

L laurore 08.12.2009

Un starp citu, ja jūs maksājiet nodokļus 250 ls, tad acīmredzot jūsu ienākumi ir tādi, ka jūs varat braukt ar pesrsonīgo auto nevis sabiedrisko transportu, bet nodokļus maksā visi - arī nepilsoņi!

L laurore 08.12.2009

Jūs gribat zināt, kāpēc kriminālhronikā rada tikai krievus? Varbūt sāksim ar to, ka dārgie latviešu politiķi jau sen sajuta, kas viņiem būs par korupciju un speciāli naido krievus un latviešus? Speciāli pieņem lēmumus, kuri vairos starpnacionālo naidu? Nekad par to neaizdomājies? Un kamēr krievi ar latviešiem viens otru grauž, mūsu "dārgā politiskā elite" zog pēdējo, kas palika no tiem nodokļiem, kurus starp citu maksā gan krievi, gan latvieši!

T TOCivillikums 08.12.2009

Pasaki paldies arī krievam Ušakovam, kurš skolas, sporta iestādes slēdz, jo, redz, "nav naudas", bet tērē milzīgas summas Rīgas domes algām, Rīgas reklamēšanai, brendam, Rīgas papildu apgaismošanai utt.!

T TOLaurore 08.12.2009

Es tev piekrītu, Saskaņas centrs kurina nacionālo naidu, neatzīstot okupācijas faktu un pieprasot krievu kā oficiālo!

dazaaaa ja rusisk :)) bļe dolbajob po pojebalu ne hočites? ble tolko rusisk est plohie? maļenkie pederasti

L Lelja 10.12.2009

A to, 4to pensionerov i molodih mamo4ek obdirajut eto normaljno?
Pri 4em tut voobshe Centrs Soglasija i Ušakov

R RETS 10.12.2009

To Lelja!
Pasaki paldies Tautas Partijai, kura starp citu ir citautiešu pusē!Ja Tautas Partija nebūtu izsaimniekojusi valsti, neviens neņemtu nost, ne pensionāriem, ne māmiņām, skaidrs?