www.sudzibas.lv Mārupes Metālmeistars bojājumi, neatbilst proekta izmēri

AtrisinātaMārupes Metālmeistars - bojājumi, neatbilst proekta izmēri

Labdien, esmu vīlusies produkcijas kvalitātē. Esmu saņēmusi pilnigi nekvalitātīvu preci, brāķi. Preces izmēri pilnīgi nesakrīt ar proekta izmēriem. Lūdzu atgriezt samaksāto naudu un aizvest savu preci prom. Lūdzu ar mani sazināties pa tl.26484214 Inese

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Inese Kakteniece ♥♥♥ 7 st atpakaļ

Problēma ir atrisināta - uzņēmums sazinājās un piedāvāja problēmu risinājumu ar ko esmu apmierināta.

W waka 18.10.2020

Inese, vai pati sazinājies ar pārdevēju? Vai citiem jāskrien Jums pakaļ? Ja izmēri būs nepareizi (pārdevēja vainas dēļ) vai kaut kas sabojāts, tad viņi visu pārtaisīs un piegādās, par to esmu drošs.

Otrkārt, ko nozīmē, ka izmēri neatbilst projektam? Jums pirms apstiprinājuma tika atsūtīts izklājums, kur visi izmēri ir redzami, vai ne tā?!
Esmu tur pircis kādus piecus jumtus un kārtība ir zināma