www.sudzibas.lv Martins Sirmais vienakrsi mikstais

Martins Sirmais - vienakrsi mikstais

Visu vecmamu milotais Martins Sirmais ir ka izradas ir galigi garam ka cilveks, varbut est mak taisit nesu meiginajis, bet ka darba devejs shausmigs. Lieta tada ka pasauca caur pazistamo mani uz Rujienu budistus barot un solija ka darbs nedelu starda nedelu brivs, un par to maksas 25 ls diena.nostradajot 5 dienas zvaniju uzinat par datumu kad nomainis mani cits pavars, bija pilnigs ignors uz sms un zvaniem, pec 3 dienam uzinaju ka mani nemaz neviens netaisas nomainit un esu vienakrsi aizsutit uz menesi dzivot tur :) paprasiju avansu solija atsutit un ta ari neatsutija, sapratu ka nav kautkas tirs un aibraucu uz majam.naudu solija atsutit 15 julija, beigas dabuju 16 datuma par 10 dienam nevis 250 ls ka bija sarunats bet gan 110 ls, kas ir 11 ls diena par shausmigakajiem darba apstakliem kadiem esu stradajis. Nebiju domajis ka aprindas pazistami cilveki sita daras, taka esiet uzmanigi ja ir darisanas ar Martinju Sirmo...

A andrejs 29.07.2010

Kstjik redzi apčakarēja jau tevi, nevis mani! Tātad tu arī esi lohs, nebrauc bez pamata virsū citiem:D mani nekad neviens nav apčakarējis, jo es zinu kur līst un kur nē, vajag iemācīties pārbaudīt faktus un info!
Kā jau teica Didī tad šī sūdzība varētu pamatā būt skaudība vai konkurencē.

Būs pašam Mārtiņam jāuzprasa kā tad bija ar tevi...tavu vārdu man nevajag, tāpat tevi zināšu:D

L Liga 29.07.2010

Andrejs-tiešam tēlo nu baigo veci, ne Mātiņs ar tevi runas ne ko:D
Redz ka ir vairaki cilveki lietas kursā ka Sirmais cakarē tautu, gan aju nabaga darbinieki sēz pie viņa bez algām:)

E Eseseseseeseseses 29.07.2010

tā gan, es - sūkā..ājs - zinu, kur savu degunu un mēli bāzt un zinu arī, kam d..ī dot... Visi pārējie ir lohi, dauņi un vēlnezkas... Jūs visu var piečakarēt, a mani nevar, man pirksti vējerī un puņķi burbuļos. Es krutais džeks, kuru neviens nevar piečakarēt, neviens, sapratāt, lohi?

A andrejs 29.07.2010

Emm šis pēdējais koments no andreja nav mans...šis andrejs ir lohs!

Bet par tēmu, Līga tev nav ne mazākās sajēgas kas ar mani runās un kas nē...tā ka iebāz savus pirkstus pīzdā:D

L Liga 29.07.2010

jūs abi Andreji esat lohi:)

jūs iemācieties normali rakstīt, laikam tiešam esat nelaimīgakie cilvēki uz šīs pasaules, ka savu žūlti izgāžat te, un terējat savu laiku kur to nevajadzētu darīt-jūsu viedoklis te nevienam neintresē...pūstiet talāk!

E Eseseseseeseseses 29.07.2010

Līga, kā tev nav kauna runāt ar mani tādā tonī? Tev taču pateicu, kur jāiebāž rokas! Es esmu veiksminieks un runāšu tikai ar veiksminiekiem, lai uzzinātu, kas par štelli Kostjikam ar manu drugānu Sirmo. Skaidrs? Pārējie ir lohi!

K KonstantinsKovalcuks 29.07.2010

Andrej vins savus druganus ari apsih taka tu savu pirkstus vejeram vari iebazt sev dirsa un iet uzinat ko gribi un es jo es zinu ka man taisniba un tu esi lohs :D pat Martinja milako vardu lohs nolaizijis no vina :D kope talak dauni :D ja pasham nav savas izdomas

A andrejs 30.07.2010

tagad es orģinālais andrejs!

līga tu kuce nevari zināt cik es laimīgs vai nelaimīgs, bet tu gan esi nelaimīga jo katru dienu tevi suņi drāž!!!
kostja, nevajadzēja ar suņiem darba laikā pisties, tad varbūt arī būtu tev samaksāts!!!

L Liga 30.07.2010

bļja tiešam iestajas marazms-nelaimīgie kropļi:D:D:D

jums tik kaut ko kaut kur iebāzt un liekas ka dzīve ir izdevusies-neizglītotie sīkie, nav ko darīt ejiet dārzu ravet, nevis te savu smirdoņu pa visu portalu izplatiet.
RIKTIGS BERNU DARZS:)

A Andrejs 30.07.2010

piedod Liga, tiešām esam nelaimīgi tāpēc arī šeit savas dusmas izgāžam:)
Solos ka no manas puses tas vairs neatkārtosies:D
Un beidzot varu uzrakstīt ka mani Sirmais arī apcakarēja-tāpēc domāju ka esmu vienīgais un nolēmu no sākuma notēlot aizstāvi bet man nesanaca!

A andrejs 30.07.2010

Labi, tu nadrej arī pisies dirst!!! Zb jau tu, izdomā citu niku nevis zodz, nebrīnos ka esi tas pats kostja.

Tu aprobežotā kuce līga, eji un smirdi citur mazgadīgā mauķele!!!

E Eseseseseeseseses 30.07.2010

Kas es tev par Nadreju, Andrej! Es esmu visīstākais Andrejs, saprati? Lohu bars salasījies un nesaprot, ka Andrejs ir krutākais, kas te, rauduļu lapā - var buut... Līga, iebāz vēlreiz...! visi pārējie lohi

A andrejs 31.07.2010

vot tad arī paliec nadrejs tu gejs!!!

arī šis man tev bija jāpasviež? pats domāt neesi spējīgs?!

līga tu kuce pisies dirst tak vienreiz!!!

A agate 05.08.2010

Sirmais ir tāds neglītenis! Fui!
Tāds tizlenis! Yack! Sķebina no šāda tipa ''vīriešiem''. Neizskatās ne normāls, nekāds!
Vai tiešām šādiem cilvēkiem ir vieta vadīt savu ''gardo'' raidījumu?
Un viņam auditorija, nav nemaz tik liela, tāpēc atpazīstams omīšu vidū!

J Juris 05.08.2010

Agate, tu esi slima!paskaties uz sevi spogulī, domāju, ka daudziem arī tu liecies pretīga!

A andrejs 05.08.2010

Agate, ieliec savu foto un paskatīsimies cik skaista tad mums esi tu:D

Ak jā, tev tak kauns, jo izskaties pēc cūkas un govs krustojuma...nu māte tev cūka, bet tēvs govs, un ko tad var gribēt no tevis?!;)

M MaijaEmsiņa 05.08.2010

VISS par svētceļojumu grupām uz AGLONU!!!

Lai top slavēts Jēzus Kristus.
Acinu jau tagad komplektēt svetceļnieku grupas uz Aglonas svetvietu. Dosimies mēs turp ar kājām svetceļojumā.
Diskusijas par gaidāmajiem svētceļojumiem uz svētvietām Latvijā un arī ārpus Latvijas robežām . ツ
ツ Ceļabiedru meklēšana uz Aglonu, citas iespējas ceļot lētāk ar autobusiem, privātajiem auto, vai ar autostopiem pie Aglonas Dievmates .
ツ Naktsmītnes lētāk ------- piedāvāšana un meklēšna. ツ
ツ Salidojumi, kopīgi domubiedru pikniki dabā, pārgājieni, kopīgas tikšanās. ツ

ツ Ikviens tiek laipni aicināts pievienoties šai domubiedru grupiņai:

ツ Liels lūgums šo informāciju par šo jauno domubiedru grupu pārsūtīt tālāk saviem draugiem, paziņām, kam patīk ceļot, dalīties kopīgos iespaidos par ceļošanu, pārgājieniem, autostopiem.

ツ Lai Dieva žēlastība Jūs pavada no dienas dienā !!! ღ ღ ღ

ツ Lūdzu, pievienojies pats un lūdzu aicini arī domubiedru grupai pievienoties savus draugus.ツ

M MaijaEmsiņa 05.08.2010

VISS par svētceļojumu grupām uz AGLONU!!!

Lai top slavēts Jēzus Kristus.
ツ Naktsmītnes lētāk ------- piedāvāšana un meklēšna. ツ
ツ Salidojumi, kopīgi domubiedru pikniki dabā, pārgājieni, kopīgas tikšanās. ツ

ツ Ikviens tiek laipni aicināts pievienoties šai domubiedru grupiņai:

ツ Lai Dieva žēlastība Jūs pavada no dienas dienā !!! ღ ღ ღ

U Uldis 07.08.2010

1. Vai tev ir ligums? Ja esi kartejais nodoklu nemaksatajs, tad nav nemaz ko sudzeties...tautai tava sudziba ir tikpat vienalidziga ka tava attieksme pret pienakumu pildisanu. Ja ligums bija - dod tiesā.

2. Ne jau Mārtiņš tevi nolīga..kaut kāds keks caur citu keksu tevi atrada un piedāvāja darbu pie Mārtiņa, to varu arī es piedāvāt..

S smaida 21.11.2010

Visnotaļ simpatiskais Mārtiņ!
Ja nu Jūs gadījumā lasat šos drausmīgi rupjos, kļūdainos murgojumus, tad es ceru, ka Jums pietiek ar to, ka nomazgājat rokas, jo acis, kas to lasījušas, nav ērti mazgāt.Sabiedrībā populāram cilvēkam jārēķinās, ka būs gan slavinātāji, gan noliedzēji.Jums novēlu optimismu un radošo iedvesmu, jo mēs, kam Jūs esat skatāms un klausāms ar baudu un interesi, noteikti esam vairākumā.

Jūsu recepšu pielietotāja.