Martiņs Sirmais/Cūku pupas/RIMI - Kur tad ir

Labdien!
Visu cienu Martinam Sirmajam par tik unikalam un vienreizejam receptēm.Noskatoties 1 marta raidijumu, kas tapis sadarbiba ar Rimi, nolemam ka ari mēs varetu ko līdzīgu uztaisīt.Un pēc Sirmā ieteikuma, ka cūku pupas saldetā veidā var iegādāties Rimi, devamies ta virzienā.Aizbraucām lidz tuvakajam Rimi, kas mūsu gadijumā ir ZOOM, tacu izmeklejot visas saldetavas neko tamlīdzīgu neatradām.Pieaicinājām pardevējas, kuras raustīja plecus un nebija informētas par savu preču klāstu.Kad pajautājām vai ir kads, kurs varētu zināt, teica ka nav un viss.Nu vilšanās bija dubultā.Tapēc aicinu jūs Rimi apmeklētājus, varbūt kads no jums pamana šīs saldētas cūku pupas un dod ziņu, kur tās nopērkamas arī šobrīd.Paldies jau iepriekš.

J

Mamma 02.03.2009

Es ar aizskreju uz Rimi Alfa, bet saldetas cuku pupas neatradu. Varbut nemaceju saskatiit. Man ar sagribejaas noprovet jauno recepti, bet nekaa...

Mamma 02.03.2009

Vispaar nesaprotu kaapeec taads Latvisks puisis kaa Maartins reklamee Rimi preci. Tad jau labaak buutu sadarbojies ar Elvi.

L Līga 02.03.2009

Es pagājušo nedēļ Iecavas tirdziņā redzēju tirgojamies ar cūku pupām, apmēram 2Ls kilogramā.

Mamma 02.03.2009

Nu iecava tik tali, bet kura Rimi to var nopirkt?

Mamma 02.03.2009

Paldies par Iecavu, bet gribeejaas saldeetaas noproveet.

R Rita 02.03.2009

un kāpēc neuzprasīt pašam Sirmajam, kur tās pupas pircis!!! googlē viņš ir elementāri atrodams. :)

K kengurs 02.03.2009

es gan īsti nezinu, bet vai viņš neteica ka pats bija tās pupas saldējis???
varbūt tiešām kļūdos, bet tā nu es atceros

L Linda 03.03.2009

Man arī liekas, ka viņš pats tās pupas saldēja. Es pērku kaltētas pupas Vidzemes tirgū, kad izmērcē un izvāra garšo kā vasarā.

J jolanta 21.03.2009

Pajautāju Sirmajam un viņš ieteica visus tirdziņus, tur esot pieejamas gan cuku pupas gan pārejās, ar visam vienlīdz vienādi jarīkojas, vispirms izmērce un liek varīties un gatavs!

Z Zane 05.08.2010

A ADMINS 30.01.2011

godīgi sakot daudz ko viņš tjipa pērk Rimi mēs tur nevaram atrast... nu ko dodamies parsti uz Maximu, var būt maxima pa kluso izpērk no rimi pēc katra raidījuma ko ierauga receptēs :D?PAREIZI

Z Zinaida 30.01.2011

Gde vi v Rimi vozmjote cuku pupi?Neznaju, neznaju.