Mārtiņš Petrovs (Ģertrūdes 45) - NEKĀDĀ apkalpošana

Jau pusotru gadu neko mūsu labā nav izdarīts. Nekad pats nepiezvana un nestāsta par lietas gaitu. Nevar pat pateikt, kurā tiesā nosūtīja lietu. Mēs pārbaudījām - nevienā!!!!!!!! Tikai sola, ļoti bieži neņem klausuli. Ja paņem, tad izliekas tik aizņemts vai pasaka, ka pārzvanīs!!! Ir aizdomas par krāpniecību. Ļoti uzmanieties, pirms vēršaties pie šā jurista!

L logistikis 18.01.2012

ļoti līdzīgi man ar šo pseidojuristu gāja - pienāk man soda kvīts uz 50ls par manu/advokāta neierašanos tiesā, lai gan petrovs teica ka esot bijis, tipa tiesa sajauca - es zvanu uz tiesu, kas par sūdiem???? tiesā saka, sorru petrovs nebija utt, es viņam šo iebāzu acīs, viņš nomētāja idiotu utt principā es iešu uz zvērinātu advokātu padomi, lai šo misteru uzvlek mazliet, a to piegriezies klausīties viņa diršanā un atmazkās

T tafta 05.03.2012

Piekītu, par šādiem Juristie jāsūdzās.. nekad nevienā lietā tik daudz kļūdas nav bijuša. Vissu pašiem jāpārbauda, savadāk var ieberzties- bet tad kādēļ vispār jāņem jurists, ja pašam viss jādara..esmu šokā par viņu...divas lietas un abās 0 rezultās :o un ieberzos uz 20 tukstošiem dēļ šī jurista nolaidības.. bet varbūt vims pelna uz to, ka palīdz zaudēt procesus?

S stingraa33 05.03.2012

nezinu, nezinu, man gan ir pretējs viedoklis man dzīvokli "swedbak" gribēja atņemt, pārsūdzējām tiesā kura, apturēja tiesu izpildītāja lēmumu un šobrīd viss kārtībā, nevienu sliktu vārdu par Mārtiņu nevaru teikt.

K Karlo1981 17.01.2016

Обратился за помощью к этому человеку. Выписал генеральную доверенность. Деньги брал наперед, причем так хитро договор не заключал, указывал в счете - типа юр.услуги, чтобы потом ничего обратно не потребовали. Каждый раз придумав способы чтобы денег получить побыстрее и все сразу. Много обещал и в итоге проиграл все три суда.