AtrisinātaMārtiņš Mežancis Logi un durvis Jelgavā - Krāpnieks Logu un dirvju biznesā

Labdien! Vēlos informēt cilvēkus neuzticēties krāpniekam Mātiņam Mežancim, dzimušam 23.07.1988. https://www.facebook.com/martins.mezancis.3?fref=ts
Oktobrī caur ss.lv atradām sludinājumu par to, ka esot pieejamas durvis. Atbrauca it kā meistars nomērīja un pateica, ka jāpasūta. Gatavas būs pēc 2 nedēļām. Pēc pāris dienām Mārtiņš atzvanīja lūdza satikties un parakstīt līgumu un iemaksāt avansu. Satikāmies, parakstījām visai dīvainu līgumu, taču skaidras naudas man nebija tādēļ palūdzu rekvizītus un pārskaitīju naudu uz kontu, kā izrādījās privāto nevis uzņēmuma. Pagāja dažas dienas un zvanīja man ar jautājumu vai esmu veikusi pārskaitījumu, teicu protams! Man lūdza atsaukt maksājumu, jo esot problēmas ar viņa banku, atsaukt nebija iespējams, jo banka neveic tādas opcijas. Apsolīja, ka nekas nemainīsies un durvis saņemšu. Pēdējo nedēļu katru dienu saņemu jaunas atrunas kāpēc manas durvis vēl nav gatavas, stikls saplīsis, strādnieki nestrādā, stikls nav atvests utt. īsāk sakot saprotu, ka esmu piešmaukta.Protams rakstīšu iesniegumu policijā un ceru, ka šo blēdi atradīs un varēšu atgūt savu naudu, ja nē, lai vismaz kādam citam palīdz šis ieraksts, ja viņš turpinās savas nelabās darbības.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2016

Mārtiņš Mežancis vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

B Betmens2013 21.01.2015

Neapmelojat cilvekus

V Vulpes 14.05.2015

Interesanti, kā šī situācija ir tikusi veiksmīgi atrisināta? Vai tiešām?
Būtu ļoti pateicīga, ja šīs sūdzības autors ar mani varētu sazināties, lai arī es varētu veiksmīgi atrisināt situāciju, turklāt, tas atvieglotu darbu parādu piedziņas kompānijai...

S Szcovas 04.01.2016

Tas izklausās pēc viņa, viņš mums veļasmašīnai ved garantijas dokumentus jau pusgadu. Atrunas visneticamākās, tagad it kā ar kurjeru sūtīšot. Man jau nekas, bet veļasmašīna pa laikam gļuko, par dokumentiem priecātos!

O Oskars 19.09.2018

Aicinu atkārtoti atvērt šo sūdzību.

Diemžēl tieši šāda situācija ir vēl mūsu gadījumā. Septembris 2018.

Atkal ar Mārtiņu Mežanci. Izlasot augstākminētu apsveram meklēt citus, kas tikuši līdzīgā veidā apmānīti un kopīgi vērsties policijā.

Ja jums ir līdzīga pieredze lūdzu rakstiet uz : [slēpt]@crapmail.org