Mārtiņš Matisons - Krāpj

Mārtiņš Matisons ir vienkārši briesmīgs pasākumu organizātors, visi viņa rīkotie pasākumi izgāžās ar lielu troksni, viņš nemaksā mūziķiem, visur kur mes tagad braucam uz spēlēm kur kluba vadītaja izdzird vārdu Mārtiņš Matisons sāk domāt slikti arī par mums, vairs nestrādāsim ar šo cilvēku, jo visu naudu savāc viņš, bet stāsta ka nav ko visiem samaksat nepietiek naudas

D

M Matisons 17.08.2009

Es gan domaaju, ka Matisons ir labākais!!~!

M Matisons 17.08.2009

un veel, kas esat Juus ?? kuri nebrauks uz koncertiem?? Pa lielam jau pajaat shaadus komentus, bet no otras puses, ja, kaads mani nepaziist, un pirmie iespaidi rodas sheit, tas taa stulbi sanaak ..
Vispaar demokraatija ir demokraatija, bet anyway nav patiikami, ka par Te4viim saak pļuutiit visi, kam nav slinkums..
Varu teikt roku uz sirdi liekot - nekad neesmu nevienu maanijis, bet ja kaads ir lohs - tad tas ir uz muuzhu!!

M Matisons 17.08.2009

Esmu gatavs sazinaaties ar shii negatiivaa komenta autoru, mans taalr. 28330524.. a to kaut kaa paaraak stulbi, nepatiesi un anoniimi domugraudi te tika pausti..

P Pievienojos 22.09.2009

ui Mārtiņ! par tevi grāmatu varētu sarakstīt, kā arī neskaitāmus cilvēkus uzskaitīt, kurus esi jau uzmetis. Un zvanīt/satikt tevi dzīvē nav jēgas, jo no tavas puses seko standarta atrunas - būs nauda vēlāk! vai arī - nevaru tagad runāt, piezvani vēlāk. A vot kad zvana - tad izliekas par beigtu zivi :) Brīnos kā tevi kāds vēl nav nolinčojis!

I interesanti 02.01.2010

Par mani grāmatu noteikti varētu sarakstīt, zinu ka esmu šo to savā dzīvē sasniedzis, cilvēkiem tā varētu būt interesanta lasāmviela, paldies par komplimentu../

bet, lai kā arī tur nebūtu, es vēlētos tomēr uzzināt, kas ir šis anonīmais neslavas cēlājs un vēl interesantāks ir jautājums, ko es tā kā būtu uzmetis..

Nu, nebaidies, droši uzzvani man - 288330524

P Pievienojos 04.02.2010

Tici man, cienītais, tādu ir daudz - sākot no cilvēkiem, kuri uz tevis rīkotajiem pasākumiem skaņu/gaismu nodrošinājuši, beidzot ar māksliniekiem, kuriem gadiem esi parādā par padarīto darbu. Un zvanīt tev jēgas īpashi nav, pat ja gadās noķert aiz rokas, pat tad izvairies! Gan jau linča tiesa tevi sagaidīs!

PS - šī nav neslavas celšana, tie ir reāli fakti, pie kuriem vainojams esi vien pats. Nespēj savu darbu paveikt labi, tad nedari to nemaz. Tavā vietā tevis ievārītās ziepes neviens cits neizsmels!

M Martins Marts Matisons 22.07.2016

Ir pagājuši 6 gadi, bet tā arī neviens no šiem anonīmajiem neslavas cēlājiem man nav pazvanijis!
Tikai žēl, ka meklējot internetā kādu Informāciju par mani, pirmais izlec viss šis ..