Martins Galvins - Krāpnieks

Bēdīgi slavenais krāpnieks Mārtiņš Galviņš ir izvēlējies jaunu taktiku - slēptiem pie sievas vai draugiem un necelt telefonu (atkal pazudis, noteikti teiks). Gaidu no šī krāpnieka drosmīga vīra rīcību, kad viņš par saņemto naudu izdarīs darbus, par ko esam vienojušies. Tā vietā ir tikai slapja vieta - iespējams, kā simbols par krāpnieku Mārtiņu Galviņu.
Prieks ka mums veidojas cilvēku grupa, kuri saka cits citam tālāk, kā šo krāpnieku atrast un viņam palīdzēt saprast - krāpšana nav tas, ko bērni no viņa var mācīties. :-)
Krāpnieks Mārtiņš Galviņš darbojas grupā un cenšas būt celtnieks, materiālu piedāvātājs un vispār cilvēks ar zelta rokām. Šo cilvēku nav pat uzklausīt.

M mellais30 25.07.2012

Sameklē citu firmu vai cilvēku lai bez avansiem visu izdara un nav ko te internetā cepties !

M MartinsBu 30.07.2012

Sveiki,
paldies par komentāru. Domāju, ka katram cilvēkam ir tiesības izteikt viedokli par krāpnieku Mārtiņu Galviņu. Ne es pirmais, kurš ir cietis no Mārtiņa Galviņa krāpnieciskās darbības. Būšu priecīgs, ja viņš krāpšanos mestu pie malas un darītu ko tādu, par ko cilvēki priecātos, nevis rakstītu par viņu epastus ar nosaukumu: Mārtiņš Galviņš - krāpnieks.