Mārtiņš - Bojājums

Sūdzība par galdnieku Martins ar telefona numuru 24845713 , nekad neko no viņa nesūtiet ! Es no viņa pasūtīju lai uztaisa galdu un 4 krēslus no priedes koka, samaksāju par darbu pusi uz prieku, viņš teica, ka tā ka šobrīd daudz darba pasūtījumu uztaisīs nedēļas laika ar piegādi - noticēju, es viņu netraucēju, bet kad pagāja nedēļa zvanīju, bet viņš neceļa, tikai vakara kad biju zvanījusi jau kadas reizes 50 uzrakstīja whatsappa, ka vel vajag kādas 3-4 dienas, cik es biju dusmīga, jo biju jau veco galdu izmetusi ara !. Viņš pēc 4 dienam atbrauca, un atbrauca viens, bet es dzīvoju 4 stāva, man lifta nav, man pašai nācas meklēt palīgu, kas to galdu palīdzes uzstiept augša, virs bija darba, tam Andrim taču vajadzēja paredzet, ka viņš viens nevares uznest un man nācas prasit kaimiņiem, cik es biju dusmīga !. Vel nesot augša uzsita pie sienas saskrāpējot galdam kaju !, Kad pateicu, ka par to gribu atlaidi, jo galds tagad bojāts, Andris pateica, ka to var viegli salabot, pateica, ka atbrauks un sataisis, jo nav līdzi kaut kas, lai uzreiz izdarītu, pateicu, ka otru pusi samaksāšu kad sataisis. Jau pagajusas 3 dienas, bet viņa vel nav, sola, ka vares atbraukt tikai pēc kadas nedeļas, jo pagaidām Rīga nekadu darīšanu. un ka tādam var tices, esmu samaksājusi naudu un galds viņa neizdarības delj ir bojāts tac vajag zināt ka nest ! Nekad no viņa neko nesūtītiet, ja var sita solit un nedarit Jūs tikai nervus bojāsiet.

Z

J Jānis Adijāns 20.04.2019

"tam Andrim tachu vajadzeja paredzet, ka vins viens nevares uznest" - nē, tas viņam nebija jāparedz. Tas Jums bija jāpainformē, ka būs jānes uz 4. stāvu un kāpņu telpā iepsējama šaurība un apgrūtinājumi.

N Niks Skudra 29.04.2019

Viņš tak solija piegādāt. Piegāde ir līdz durvīm, par katru stāvu 10 eur. Priecājies ka vispār nesa, jo man neviens šoferis nav nācis palīgā par baltu velti, attaisa busam durvis un še.