www.sudzibas.lv Mārtiņš Alksnis Naudas izkrāpšana

Mārtiņš Alksnis - Naudas izkrāpšana

Persona Mārtiņš Alksnis, sākumā iepazīstas, liekas jauks, godīgs cilvēks. It kā nodarbojas ar investīcijām, piedāvā palīdzēt palielināt naudas kapitālu nosūtot viņam uz bankas kontu nelielas naudas summas no kurām it kā tirgojot akcijas viņš palielināšot ieguldīto naudas summu. Bet kad pienāk norunātais datums, tad vislaik pārliek datumus un beigās vispār neatsūta naudu. Pat ne summu ko viņam aizsūta, nerunājot par par viņa piedāvātajam summām ko viņš cilvēkiem sastāsta. Ļooti nesmuki no viņa puses. Brīdinu par šo cilvēku, lai citi neuzķeras uz viņa netīrajiem darījumiem.

BondsBonds 11.02.2020

Akcijas var tirgot jebkurš daudzās platformās internetā, arī tu. Nav vairs 20. gadsimts.

S snaipounvissok 13.02.2020

Jā, mani arī šis cilvēks apkrāpa pagājušo nedēļ. Nav it nemaz mainījies. Baigais āmurs

M madex 28.03.2023

turpinu meklēt cietušos no Mārtiņa Alkšņa (dzimis 18. jūlijā 1997. gadā; dzīvo Ādažos, Vārpu iela 5) krāpšanām. Mārtiņš Alksnis zināms arī kā florbola spēlētājs, viņa sportista gaitas gan tiks izbeigtas šeit viņa profils no Latvijas florbola savienības https://www.floorball.lv/lv/dalibnieks/3416-martins-alksnis
sazinieties uz [slēpt]@inbox.lv