www.sudzibas.lv Mārtiņa Beķereja Ļoti slikts serviss

Mārtiņa Beķereja Deglava - Ļoti slikts serviss

Sabojāja Dzimšanas dienas svinības un pat neatvainojās! Deglava ielas beķereja.
Savlaicīgi zvanīju pieteikt torti ar zīmējumu! Divas nedēļas iepriekš! Pateicu datumu un laiku, kad man vajadzēs torti. Prasīju, vai varu nosūtīt bildi elektroniski, jo esmu ārpus Rīgas. Atbildēja, lai nāku trīs dienas pirms tā datuma noteiktajā laikā ar bildi, un viss būšot kārtībā. Dzīvoju mierīgi ar pārliecību, ka torte mums būs. Atnācu norādītājā laikā, un man paziņoja, ka pasūtījumu tortēm nepieņemšot, jo viņiem atvaļinājumi u.t.t. Nekādi argumenti, ka Jūs taču solījāt u.t.t., nelīdzēja! Pat nekādas atvainošanas! Neviena vārda! Atvainošanās vietā frāze "Jūs tagad apelējiet pie bērna!" Es apelēju! Pilnīgi līdz asarām! Šī ir vienīgā sūdzība. Pirms šī gadījuma viss bija labi, un ļoti mīlējām šo vietu daudzus gadus, tagad vairs nekad tur neiesim, jo viņiem nevar uzticēt savus svētkus.

Dainis 14.07.2018

Pa 3 dienām gan jau, ka atradīsiet kādu kurš jums torti uzceps, tik vien tās bēdas.