Māris Patmalnieks MP Group mēbeles - Slikts serviss

Pasūtīju virtuvi uz 3000 EUR. Nekas īpašs, saprotu, ka uz pasūtījuma, lai gan platība 6 m2. Cena cienījama, ne visi to var atļauties. Bet nu nepalika gandarījuma sajūta!

Labprāt brauc mērīt un pieņem pasūtījumus, sagatavo plānu, kurā viss it kā ir labi. Piedāvā līgumu, kurā figurē Māris Patmalnieks, kurš negrib runāt latviski (ok, nav problēmu ar krievu valodu). Vēlāk izrādās, ka NEEKSISTĒ tāds SIA MP Group, nav reģistrēta firma! Toties Māris grib saņemt naudu uz leišu bankas kontu un, protams, sākumā dod cenu, KAS NAV ar nodokļiem. Gribat ar nodokļiem? Pieliksim un nez vai samaksāsim valstij.

Ok, parakstīts ir. Atbrauc taisīt laikā, gandrīz pabeidz, un tad sākas.

Pirmkārt, izrādās, ka 3D maketā norādītie rokturi jāpērk un JĀMEKLĒ pašam.

Otrkārt, maketā nenorāda izmērus, knapi var dabūt precīzu rozešu izvietojumu, ieteikumus, kā pārtaisīt gāzes trubu, ko darīt ar sienu – flīzes vai stikls utt. Saprotu, ka MAN to virtuvi vajag, bet nepatika, ka nepalīdzēja ar kopējo iekārtojumu, lai virtuves mēbeles smuki ieiet sagatavotā telpā.

Treškārt, jaunākais meistars ir rūpīgs, bet pats Māris var arī savas mēbeles sabojāt taisot, saskrāpēt. Paziņām Māris ir izmantojis tik vecu silikonu maliņām (skaidu plāksne tomēr), ka tas atkrita jau pēc pāris dienām. Tas pats ar vēl pāris sīkumiem, kas vnk neturās, jo Māris steidzas pabeigt un dabūt naudu.

Ceturtkārt, PATS GALVENAIS: attieksme pret klientiem. Es pazīstu vēl divus, kas pasūtīja pie Māra šogad virtuves iekārtas. Bet viņš saņem naudu un nesteidzas nobeigt svarīgus sīkumus, čakarē un melo, ka nevar atbraukt, jo a) pats slims, b) bērni slimi, c) darbinieks slims utt. Atceļ solīto laiku uz vēlāku un atkal un atkal, kamēr klientam, protams, apnīk un viņš spiests meklēt meistaru par ATSEVIŠĶU CENU. Vienai klientei viņš trīs nedēļu laikā nevar atvest pāris durtiņas skapīšiem. TRĪS NEDĒĻAS, lai gan dzīvoklis ir tajā pašā rajonā, kur Māra ofiss…
Kā tām mēbelēm var būt 2 gadu garantija? Māris nemaz nebrauks labot, pat ja skapīšiem durvis kritīs. Tā ir – neturas kaut kas kopā vai nestrādā skapīša bremzes? Meklē izeju pats!

Trīs reizes padomājiet, pirms piekrītat. Vai arī nemaksājiet pilnu summu, pirms nav visi sīkumi nodarīti. Virtuvē par 3000 EUR katrs sīkums ir svarīgs!

J

Joe Rogans👽 07.03.2020

Nofočē virtuvi 🤣 3000€ par 6 m² hahahah, gribu to brīnumu redzēt. Man visa istaba ar galdnieka taisītām mēbelēm - 4 kumodēm, skapi, datorgadu, stūri izmaksāja 250€ 🤣

I Ilya Likover 23.12.2022

Man ari bija problēmas ar viņu. Darbs izdarīts slikti un defekti netika novērsti pēc tam kad saņēma visu summu. Uz zvaniem vairs neatbild.