AtrisinātaMāris Kivliņš Gravēšana - Slikts serviss

Māris Kivliņš sevi dēvē par "meistaru", kurš sēž Tirdzniecības centra Bērnu Pasaules filiālē. Rakstīts gan gravēšana, gan pulksteņu meistars. Ja gribat, lai Jums pulkstenim nomaina bateriju par 9€ droši ejiet, ja gribat, lai iegravē glāzēs šķībā fontā, tad lūdzu varat atkal iegriezties šeit. Nerunājot vispār par komunikāciju un nepieklājību no meistara puses, lūdz pagaidīt 10-15minūtes kamēr iegravēs, atnākot pēc 15minūtēm kantoris ir aizvērts un nevis uzlikta pārtraukuma zīme, bet zīme ar, "ja vajadzīgs meistars, lūdzu zvaniet". Dzirdēts arī par alkohola smaku no šī sauktā meistara un pēc šī cilvēka prasmes komunicēt un apčakarēt klientus, es par to nebrīnītos.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 02.04.2019

Māris Kivliņš vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

I

R Rihards Bolsteins 15.02.2019

Cīlvēks strādā lieliski,mestars kurš ir sava amata lietpratējs,kad konkurenti raksta sliktas atsauksmes tā ir skaudība,skaudība ka meistars spēj salabot,nomainīt,palīdzēt to ko nespēj citi

Tādus rakstus raksta tikai tādi cilvēki kas ir dzīvē apbižoti,man viņus ir žēl

Māri turies

K KD 15.02.2019

Pilnīgas muļķības un apmelošana. Māris Kivliņš ir labākais meistars Rīgā. Meistars ar zelta rokām un ļoti daudzu gadu pieredzi, tādēļ tiek galā pat ar lietām, ko citi meistari atsaka. Cenas arī pie šī meistara ļoti draudzīgas pat iedod atlaidīti un vispār visu var sarunāt. Māk ļoti labi komunicēt ar cilvēkiem, kā arī ir ļoti pretīmnākošs un atsaucīgs. Ļoti labs meistars - IESAKU visiem! Tikai ar mācekļiem gan galīgi neveicas... It īpaši ar pēdējo...

R rgpp 19.02.2019

Cik zinu, tad Māris Kivliņš ne tikai maina baterejas! Nezinu cik tas pie viņa maksā - neesmu mainījis. Bet vienreiz vajadzēja salodēt ļoti smalku zelta ķēdīti. Viņš izdarīja to ļoti ātri un kvalitatīvi, neņemot vērā, ka posmiņi bija ar tukšiem vidiem un tādus ne kurš katrs var salodēt. Par to darbu Māris Kivliņš paprasīja 2 eur, kas man likās smieklīgi maz. Pēc kāda laika tā pati ķēdīte pārplīsa jau citā vietā, aiznesu salodēt. Kad nācu pakaļ, jautāju, cik jāmaksā. Viņš teica, par šo ne cik (lai arī uzstāju, naudu neņēma), bet pa nakti gulēt ar šo ķēdīti nebūtu ieteicams, jo viņa ir ļoti smalka. Vairs ķēde neplīst!

S SvA745 20.02.2019

Man parādīja šo nepamatoto un aplamo sūdzību. Kad izlasīju atkārtoti, nevarēju saprast: vai sūdzības iesniedzējam pašam ir šī sliktā pieredze, vai arī minētā perosna - sūdzības iesniedzējs tikai izplata baumas. Sūdzības iesniedzējs pie M.Kivliņa ir gan gravējis glāzes, gan nepārtraukti mainījis pulksteņiem baterijas, gan nemitīgi ir gājis ar M.Kivliņu komunicēt un ir saņēmis nelabvēlīgu komunikāciju? Par alkohola smakām nemaz nerunāsim, jo sūdzības iesniedzējs to pats nav jutis, tikai izplata baumas. Vai sūdzības iesniedzējs ir adekvāts? Atstāj tādu iespaidu, ka sūdzības iesniedzējam ir jāvēršas pie psihiatra. Bet ar M.Kivliņu viss ir kārtībā. Kā meistaru varu rekomendēt. Nekad neesmu saskārusies ar sūdzībā minētajām problēmām.

C Citāds 23.02.2019

Šai sūdzībai nav pamata,jo Māris Kivliņš ir labs meistars un labi māk komunicēt.Un maksa par pakalpojumiem ir adekvāta.

I INR 05.03.2019

Maksa par pakalpojumiem ir NEadekvāta.