www.sudzibas.lv Māris Ķezberis Naudas izkrāpšana

Māris Ķezberis - Naudas izkrāpšana

Labdien!
Gribētu zināt vai kāds no Jums ir saskaries ar Māri Ķezberi?
Pirms pāris mēnešiem šis cilvēks ar žēlabainām runām pierunāja aizdod iespaidīgu naudas summiņu, es kā muļķe noticēju visam, ko viņš man saka, ka esmu viņam vienīgā, mēs sazvanījāmies katru dienu, sastāstīja, ka pašlaik atrodas cietumā par krāpšanos ar nodokļiem, ka ir vientuļais tēvs un viņa sieva gājusi bojā. Protams, tā ir tikai maza daļa no tā visa ko šis cilvēks man sastāstīja, viņš man ar starlaikiem kopumā izkrāpa 7 000 euro.

Vai jums ir bijusi pieredze ar šo krāpnieku? Vai panācāt, ka viņš jums atgriež naudu?
Domāju, ka tādu cietušo kā es ir vairāki, tāpēc lūdzu rakstiet komentārus, atstājiet komentāros savu epastus vai tālruņa numurus un centīsimies kopīgiem spēkiem šo parazītu apstādināt...
Ja nevēlaties publiskot savus kontaktus rakstit man personīgi uz epastu - [slēpt]@inbox.lv

ļoti gaidīšu jūsu ziņas.

Informācija, kuru atradu internetā par šo krāpnieku:

Https://www.draugiem.lv/user/583471/
Http://www.sudzibas.lv/maris-kezberis-c36073.Html

Papildināts Saulstarinjs_2018 13.05.2018

Informēju, ka bildes kurās redzams Māris Ķezberis ir iespējams uzņemtas pirms daudziem gadiem, tagad šim krāpniekam ir 37 gadi, bildēs izskatās krietni jaunāks, tomēr neskatoties uz to, ka bildes ir senas atpazīt šo personu var, kārtīgi ieskataties šīs personas sejā.

Diemžēl daži no linkiem kurus ieliku vairs nav derīgi, tomēr varat redzēt citu personu sūdzības un komentārus kā arī aplūkot šī krāpnieka draugiem.lv profilu.

Kolta 14.05.2018

Kā gan var nenoticēt cilvēkam, kas sēž cietuma. Brīnumaini!

S Saulstarinjs_2018 14.05.2018

Kolta, es šeit lūdzu palīdzību vai informāciju no cilvēkiem, kas saskārušies ar šo personu, tā kā ja nevari pateikt neko noderīgu labāk nesaki neko - kā saka pēc kara visi gudri. Lai Tev nekad negadītos tāda nelaime.

Kolta 14.05.2018

Diez vai kāds te var palīdzēt Tev. Cik jābūt aprobežotam , lai dotu tik lielu summu tikko iepazīstam vīrietim ar iespaidīgu kriminālo pagātni. Tas ir absurds!
PS- par mani, neesmu ne naiva, ne stulba, lai uzķertos kaut kādreiz uz kaut ko tādu.

S Saulstarinjs_2018 16.05.2018

Es taču sākotnēji nezināju visu šo informāciju. Vienīgais ko Tu spēj apvainot cilvēkus par stulbiem, aprobežotiem un muļķiem, Tavs vaļasprieks katru dienu lasīt sūdzības un komentēt, izteikt savu negatīvo viedokli un apvainot cilvēkus, acīmredzot tas Tev sagādā prieku..

R raphunnie 18.05.2018

uzrakstiet facebooka - atradisies daudz cietuso.

R Rič 18.06.2018

Wow - pāris mēnešu laikā , jūs tā aptina ap pirkstu ,ka bijāt gatava šķirties no 7 tūkstošiem .
Ir tāds teiciens - kur ir aitas tur ir cirpēji ... :)
Es arī varētu žēlabaini pačīksēt , pāris mēnešus par tādu summu :D