Māris Ķezberis - krāpnieks

Sakiet, lūdzu... varbūt zinat tādu Māri Ķezberi, ar apšaubāmu kredītvēsturi izmantojot citas personas ņem aizņēmumus... Iepazīstas internetā (otra puse), atrod naivus cilvēkus, paķer uz emocijām un "izspiež" ... pēctam nomājot auto un nenorēķinās. Varbūt vēl kādu viņam ir izdevies apmuļķot un izkrāpt lielu naudas summu (4 nullēm rakstāmu) ar ātro kredītu starpniecību...Kā rīkoties, lai atgūtu zaudēto, ja izkrāptais dots ar bankas pārskaitījumu?

T

Inženieris 02.09.2014

Sākumā steidzami ar ieniegumu uz policiju. Ja trāpīsi uz labu izmeklētāju, tad citreiz pat policijas zvans vainīgai personai par krimināllietas uzsākšanu var ātri atrisināt visu lietu.

I [email protected] 24.10.2015

Neesmu vienīgā, diemžēl. Izrādās, ir vēl cietušie no šī tipa:

R raphunnie 28.10.2017

vins ir apkrapis loti dadudz cilveku. Tai skaita gan sievietes, gan viriesi. Sievietes (otra puse), pats izliekaa ka pasnodarbonata persona, mekle celtniekus, darbiniekiem neko nemaksa, atrod objektu dabuj naudu un pazud. Nem atros aizdevumus, paterina aizdevumus un lizingus uz citam personam. Loti labs psihologs. Ka ari iznes mantas no majam un pazud ar svesiem auto.Visoem ir parada. Pats esot no Liepajas. Priekule, Skrunda. Saka ka vinam ir radinieks no Liepajas policists, kas vinam palidz. Bija sodits 7 reizes. Esot izmeklejuma. Slepj savu vardu.