www.sudzibas.lv Māris Jānis Oga Apkrāpj cilvēkus

Māris Jānis Oga - Apkrāpj cilvēkus

Naudu neatdod. Kopējais parāds aptuveni 100 000 ls. Ir uzsāktas vairākas tiesvedības. Ieteikums nesadarboties! Lūgums informēt tālāk pārējos draugus un līdzcilvēkus, lai citi cilvēki vairs neciestu.
Visa informācija un fakti mājas lapā: www.mjo.lv

M mikstais23 17.10.2012

nu negribas ticēt, māris bija foršs vecis, uztaisīja mums biznesa plānu viss bija čikeniekā, spriežot pēc tā, kā ir uztaisīta lapa, neticu, ka māris nevar atdot 7 štukas, domāju vienkāršī apmelo

A Aizdevējs 18.10.2012

Interesanti, kādai, Jūsuprāt, būtu jāizskatās mājas lapai?!
Ieteiktu cītīgi pārvērtēt no Māra Jāņa Ogas saņemto biznesa plānu...
Šajā gadījumā Jūs viņam maksājāt par padarīto darbu, nevis viņš no Jums aizņēmās.

Paskatieties uz faktiem, kas runā jau paši par sevi, un zemesgrāmatā, kur var redzēt, ka ir ieķīlāts viņa īpašums jau par labu diviem aizdevējiem par summām : 68 698.25 ls un 73 370 ls.
Kādus vēl pierādījumus vajag?
Mēs arī tūlīt uzsāksim savu tiesas procesu.
Diemžēl nav laika nodarboties ar šādiem ... bet palēnām viss notiek!

Runājot par to, ka Māris ir normāls vecis - jā, ieskaitot Jūsu, pavisam ir veselas divas labas atsauksmes! Un jā - arī pats aizdevējs saka, ka Oga bija taču normāls cilvēks AGRĀK, bet rekā sanāk tomēr beigās. Cilvēks ir acīmredzot spējīgs spēcīgi, spēcīgi mainīties... diemžēl...

Bet šī "čakarēšana" un n-to fantastisko aizbildinājumu izdomāšana, skatīt: http://www.mjo.lv/sarakste - vienkārši noveda pie informācijas apkopošanas un šādas lapas izveides.

Mājas lapa izveidota, lai cilvēkus brīdinātu, lai neviens, neviens vairs neaizdod MJO naudu, pretējā gadījumā to vairs nebūs iespējams atgūt atpakaļ. Un arī padomājiet par laiku, ko veltīsiet naudas atgūšanai – tas būs lieki iztērēts.

; ;jgi;ygv v 18.10.2012

Laba mājaslapa, Aizdevēj!

Lai jums veicas to veco āpsi izkratīt.

M mikstais223 18.10.2012

to Aizdevējs - kā jau teicu, māris mums uztaisīja biznesa plānu saistībā ar 1 nekustamā īpašuma projektu, lai dabūtu aizdevumu. Ja tā ir taisnība tad protams, ir ļoti žēl, ka māris ir nonācis šādā situācijā, jo man likās, ka 7 k priekš māra nav liela nauda.
es palasīju saraksti : 1 iespaids domāju, ka tā ir provokācija un safabricējums, nu bet ja vēl neviens nav jūs iesūdzejis tiesā par neslavas celšanu, tad laikam tā ir taisnība,
man ir ļoti žēl, ka māris ir šādā situācijā, jo kā jau teicu, izlikās normāls vecis, ar labām idejām un spečoks nekustamā īpašuma jomā,
lai veicas protams saņemt savu aizdevumu atpakaļ...

L logistikis 18.10.2012

es arī apskatījos mājas lapu - BRIESMĪGI fakti, es nespēju ticēt, ka Māris uz šādām mahinācijām būtu spējīgs, vnk neieliekas paurī šādi nodarījumi saistībā ar māri
būšu nepopulārs un teikšu, ka māris savā laikā mums pamatīgi palīdzēja, atrodot telpas tirdzniecības centros, par ko NEPRASĪJA piķi
Es nezinu, kas piespieda māri šādi rīkoties, bet nu tas ir šausmīgi...
lai nu aizdevējam veicas dabūt savu naudu atpakaļ, taču ceru, ka tie nav apmelojumi, un māra dzīve netiks pārvērsta par elli

A Aizdevējs 19.10.2012

Varbūt Māris var paskaidrot, kas dzīvē notiek tāds, ka ir jālūdz nauda, kuru viņš pat netaisās atdot, no visiem draugiem un paziņām. Kāpēc savulaik cienījams cilvēks tā mainās ?!

Jā, arī mums tā nav izklaide, bet gan mēģinām sodīt Māri un brīdināt pārējos, līdz kuriem viņš vēl nav ticis ar savu aizņemšanās faktu, par viņa "izdarībām" un atklātajiem ignorēšanas un izvairīšanās faktiem. Diemžēl viss, kas tur ir rakstīts, ir pilnīga taisnība. Skatīt zemesgrāmatas izrakstus. Ja interesē, varat rakstīt mājas lapā, kur viss arī tiks paskaidrots.

Turklāt Māris tika iepriekš pabrīdināts, ka mūžīgi apsolīto termiņu neievērošanas gadījumā šādas aktivitātes tiks veiktas ...

Labprāt saņemtu savus 7000ls un pateiktu Jums un visiem pārējiem, ka Māris tomēr ir saņēmies un nokārtojis savas saistības, un atkal mainījies uz savu labo pusi! Bet to rādīs laiks, un viss atkarīgs no Māra. Jautājums paliek un paliks atklāts, kamēr Māris nebūs atdevis ls.

S Salvisss 26.10.2012

No personīgā viedokļa varu teikt, ka patiešām Māris Jānis Oga ir ļoti mainījies. Piekrītu - neaizdodiet viņam naudu, ja vien vēlaties to atgūt!

K krekerisis 04.03.2013

Super, ka ir tadi apnemigi cilveki. Nelaujiet, lai Oga kapj jums uz galvas! Turesu ikskus, lai izdodas!

K krekerisis 04.03.2013

Super, ka ir tadi apnemigi cilveki. Nelaujiet Ogam kapt jums uz galvas. Turesu ikskus, lai izdodas!