www.sudzibas.lv Māris " Co Alerģiju izraisoši pārtikas produkti

Māris " Co - Alerģiju izraisoši pārtikas produkti

Pirms gada svinējām ģimenes svētkus un nopirkām ļoti skaistu torti Mārīte. Diemžēl bērnam no šīs tortes uzradās liela alerģija, kā rezultātā nonācām slimnīcā un vairākas dienas bērns bija pie sistēmas. Pirms dažām dienām nopirkām šīs pašas firmas (Māris & Co) cepumus "Riekstiņi", atkal bērnam ir liela alerģija. Mīļie vecāki: padomājat pirms pērkat konditorejas izstrādājumus, kas cepti Māris & Co firmā. Žēl noskatīties kā bērns mocās.

I Ieva 03.07.2010

Varbūt noskaidro pret ko bērnam ir alerģija un neskaties kā viņš/a mokas?

E Eseseseseseses 03.07.2010

tiesaam dumji vecaaki!!! ja bernam pret kaut ko ir tik smaga alergija (izskataas, ka pasi neziniet pret ko tiesi; nav taadas lietas kaa alergija pret torteem vai cepumiem vai pret konditorijas Maris&co izstraadaajumiem, bet gan pret kaadu no so produktu sastaavdaljaam - kviesu miltiem, cukuru utt.), ka slimniicaa pie sisteemas jaasleedz, tad neko nenoskaidrojot stumjam tik ieksaa naakoso produktu.
ja es buutu siis konditorijas iipasniece, es uzsaaktu procesu par neslavas celsanu un uznjemuma biznesa grausanu...

L Lita 03.07.2010

piekrītu iepr.komentāram.

A andrejs 04.07.2010

Izskatās ka Agita ir viena no tām mātēm maukām dzērājām, kurām nav saprašanas kā audzināt bērnu!!!

L lll 18.07.2010

Piekrītu iepriekšējiem komantāriem!Ja jau alerģija ir tik smaga, tad lūdzu vērsies pie ražotājiem!