Mariks Kasparovic - Krāpšana

Vēlējos painformēt visus it īpaši pārus, kas gatavojās kāzām un grib nomāt auto.
Mariks Kasparovic, kas pārstāv Sia Lux Car Retnal, dzīvo bultu ielā 4, Ķengarags, iznomājot baltu audi q7 valst. Reģ. Nr. Jg-3983, un pat slēdzot, itkā oficiālu līgumu, neatgrieza iemaksāto drošības naudu 500 eur. Pēc auto atgriešanas (pirms 2 mēnešiem) bija apmēram 20 solījum areizes satikties, pārskaitīt, norēķināties ar tekstu "šoreiz 100% atdošu". Tā arī solījums nepiepildījās un zinu, ka tas nenotiks, jo šādi negodīgi cilvēki nekad nemainās.
Mariks Kasparovic arī piedāvā iegādāties lietotus auto, bieži dodas uz Lietuvu pārdzīt auto. Ļoti iespējams arī, ka paralēli apkrāpjot cilvēkus nomājot auto Latvijā, nodarbojas arī ar netīru auto biznesu Lietuvā.

K Kristaps1993 01.07.2019

Sludinājums no SS.lv auto nomai. Telefons paša cienītā app*seja Marika.

K kristakrista1234 02.07.2019

Māris Ķezberis atkal uzdarbojas.

K Kristaps1993 02.07.2019

MĀRIS ĶEZBERIS - paldies kristakrista1234, beidzot man ir viņa īstā identitāte un foto, tagad ātri sadzīsim rokā.

K Kristaps1993 01.07.2019

Diemžēl šis ir tas gadījums. Auto nomāju divas dienas kā kāzu mašīnu, atdevu iztīrītu, nopucētu vēl labāku nekā saņēmu. Ja automašīnai būtu kas nodarīts, saprastu, bet šeit bija tīša kaitniecība solot nezskaitāmas reizes, ka viss ok, naudu pārskaitīs, ievedīs vai lai pats atbraucu pakaļ. Kad sāka neatbildēt uz ziņām un necelt klausuli jau 10 reizi, sapratu, ar ko šis viss ir beidzies.

K kristakrista1234 02.07.2019

Marika Kasparovic - īstajā vārdā Māris Ķezberis. Dēvē sevi par Kasparu, Dairi ,Mariku. Savu īsto vardu slēpj. Viņš darbojas firma SIA Lux Car Rental ,Bultu ielā 4 Rīgā. Viņš ir apkrāpis ļoti daudz cilvēkus. Palasiet info par viņu sūdzības.lv,atradīsiet daudz cietušos.

K Kūkukukunja 15.07.2020

Mariks pakalpojumi, mariks kasparovic, kaspars kasparovics un daudz citu vārdu viņam, bet īstais ir Māris Ķezberis.
Sūdzības ir rakstītas uz dažādiem vārdiem varat aplūkot.