www.sudzibas.lv Mare Baltija nekvalitatīvs produkts un pakalpojums

AtrisinātaMare Baltija - nekvalitatīvs produkts un pakalpojums

Ja nevēlaties piedzīvot rupju "uzmešanu", neielaidieties ar šo firmu. Papētiet viņu darbus, atsauksmes, neskatoties uz pievilcīgo mājaslapu, īstenībā piedzīvosiet vienus zaudējumus. Man tāda pieredze diemžēl par vēlu sāku vākt informāiju, un tad konstatēju, ka ne īsti ofiss atrodams, pat ne pastkaste, ne par nopietnu firmu to var saukt, jo pamatkapitāls ir 1 lats un maksātnespējas pieprasījumi jau bijuši... Oktobra sākumā vienojos ar pārstāvi, tiekoties garāžu kooperatīvā, kur arī tika viss uzmērīts, par metāla garāžas vārtu izgatavošanu un uzstādīšanu, bet veco demontāžu. Līgumu arī parakstīju, un 50% priekšapmaksu aizskaitīju nākamajā dienā. Tā ka nesteidzos, uzzvanīju tikai novembra pusē, un, kaut arī līgumā bija ierakstīts ka uzstādīs 43. nedēļā, tātad līdz 25.10.2014. g. bija jābūt, man atbildēja, ka metinātāji slimi, šoferi nespējīgi utt. tādā garā. Lai pagaidot jaunnedēļu. Novembra beigās sāku zvanīt biežāk, vienu ceturtdienu pat apsolīja, ka uzstādīs pirmdien. Taču īsti neticot, uzzvanīju piektdien, atkal teica par pirmdienu. Pirmdien neviens nezvanīja, kad es sazvanīju, pateica ka es neesmu sapratis, runa bijusi par otrdienu. Otrdien atkal nezvana, bet kad sazvanīju, teica pārzvanīs. Tā vairs nezvanīja. Pēc ilgām klapatām beidzot tika uzstādīti šie vārti 12.12. 2014.g; 52. nedēļā, tātad ar 2 mēnešu un 1 nedēļas kavēšanu. Bez tam esmu iztērējis laiku un naudu bezjjēdzīgās telefona sarunās, taču kad ieraudzīju, kas ir uzstādīts, (nebiju klāt pie šī procesa, bet vajadzēja, un pārbaudīt visus izmērus un līmeņus un citu izstrādājuma atbilstību. vispār jau metāls izmantots plānāks nekā solīts, metinājuma kvalitāte zem katras kritikas un krāsot viņus pat mežā kokus nevar laist. Tuvākā laikā pievienošu bildes. Ļaudis, turaties pa gabalu no šīs folkloras kopas, jo stāstīt un runāt prot, bet izdarīt normāli uzņemto darbu - nē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.07.2019

Uzņēmuma Mare Baltija pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.