www.sudzibas.lv Mārcis Jencitis Mārcis Jencītis

Mārcis Jencitis - Mārcis Jencītis

īmīgi, ka uz luterāņu mācītāja Valtera Ozoliņa retorisku jautājumu, kāpēc tad brīnumdaris nedodas glābt cilvēkus Rīgā, Onkoloģijas centrā, M. Jencītis «Neatkarīgajai» skaidru atbildi nesniedz. It kā auditorija esot par mazu. Ķirurgs onkologs Viesturs Krūmiņš apstiprina, ka zem viņa un kolēģu skalpeļa sistemātiski guļas cilvēki, kas sākotnēji cerējuši uz dažādu šarlatānu — vārdotāju, pūšļotāju, sludinātāju — palīdzību. Onkoloģijas centrā aplūkot savas darbošanās sekas viņi gan nenākot un arī brīnumus tur nedāļājot. Ārsts piebilst, ka godprātīgi dziednieki ar smagām slimībām neriskējot cīnīties. To apstiprina arī Latvijas Tautas dziednieku asociācijas vadītājs Oļegs Medvedjevs. Taču esot arī gana daudz viltvāržu, kas, spekulējot ar tādiem vārdiem kā «spējas», «Dievs», «brīnums», muļķo cilvēkus. M. Jencītis ir dziednieku vidū pilnīgi nepazīstama persona — viņš nav mēģinājis nekādā veidā legalizēt savu darbību, un O. Medvedjevs spriež — vai nu viņš ir garīgi nelīdzsvarots, vai arī šis viņam ir biznesa projekts. Teorētiski še runa var būt par abām iespējām. M. Jencītis savos sprediķos piesauc savu personīgo pieredzi un atklāti stāsta, ka ilgus gadus lielos apjomos lietojis spēcīgas narkotiskas vielas — un nav pārtraucis to darīt pat cietumā, kur vairākos termiņos pavadījis nepilnus septiņus gadus. Narkologs Kārlis Einis skaidro, ka ilgstoša narkotiku lietošana izraisot neatgriezenisku personības degradāciju, arī psihozes, halucinācijas un murgainas idejas.

K

* ****** 24.04.2011

Man Mārcis liekas ārkārtīgi nepatīkams.No viņa izstaro tāda liekulība, ka baisi paliek.Katrā ziņā ar svēto garu tam nav nekā kopīga.Varbūt slims, varbūt kādu citu nolūku vadīts, bet nepatīkams tipiņs.Par to, ka viņam ir sekotāji, nebrīnos.Mūsu cilvēki tik maz grib paši domāt un par sevi rūpēties, ka katrs kas solās to darīt viņu vietā, kas sola brīnumu un noņem atbildību, tiek pravieša godā celts.

E Elvijs 18.12.2020

Nezinu no kurienes Jums tāds iespaids, vet man pašam ir tikai pozitīvākais ko teikt par mācītāju un draudzi. Ļoti draudzīga atmosfēra un Bībeles mācība skaidri gaiši paskaidrota iesācējiem. 😊👍

E Es 31.05.2011

Viņš čakarē smadzenes jaunām ģimenēm! Pati personīgi zinu kādu ģimeni, kas bez Jencīša dzīvot nevar! Ne jau Jēzus viņiem vajadzīgs, bet Jencītis! Paskatoties tos video, ko izplata internetā, paliek neomulīgi. Nesaprotu, kāpēc tā jākliedz, un tie Jencīša smiekli un āmen. Fui. Tas nav patiesi. Tas ir kaut kāds balagāns.

D dievaberns 20.06.2011

Sveika.

pievienojies domu biedriem- Dieva bērni:

--------

Un arī domu biedriem : Svētceļojumi:

A Aigarins 18.05.2012

Ja Jus domajat, ka Marcis Jencitis ir likuligakais dievbijis, tad maldaties.Jus vienkarsi nepazistat manu vecmamulju, he he.;]

L Lasma Skudra 14.06.2012

Tas ka kādam liekas, ka no cilvēka "staro liekulība", nu tītaram arī likās kaut kas, pirms viņš nokļuva zupas katlā...Vispirms vajag pārbaudīt dzīvē kas ir labs un kas nē, nevis kā stulbiem aitu bariem skriet pakaļ visiem pasaules grēkiem un pēc tam ellē vārīties un teikt:"Man likās, ka elle neeksistē!!!Man skolā evolūcijas teorijā nemācīja, weeeeeeeeeeee";(((((( tā ka uzmanaties ar saviem vērtējumiem, skatījumiem-ka dzīves beigās nesanāk smagi vilties, mēģinot izpatikt visiem pēc kārtas šajā pasaulē-tā teikt, pielaizoties visiem pagāniem, priekšniekiem un radiniekiem, draugiem...Ticīgie cilvēki ir visstiprākie cilvēki pasaulē raksturā-viņi mierīgi pacieš apkaunojumu, izsmieklu, nesapratni, kamēr pagāni-pielaizās visiem pēc kārtas, lai tikai izpatiktu ;) Ticīgi cilvēki ir stipri cilvēki.

Lāsma Skudra.

Lāsma Skudra.

L Lasma Skudra 14.06.2012

Tas nabaga cilvēciņš, kurš rakstija par to ģimeni, ka ķipa personigi pazist u.t.t-nu es neesmu redzējusi nevienu gimeni musu draudze, kuri kad kalpo Dievam un cenšas, tiešām nekļūtu daudz svētīgāki un laimīgāki. Tie, kas paši grēko vai neklausa DIevam-protams, tādi paši jau aiziet prom no draudzes, jo mūsu draudzē nav iespējams palikt ilgi grēkos un nemainīties. Bet neviens nav atkarīgs no mācītāja-cilvēki meklē Dievu un ir labi, ka Dievs ir arī iecēlis labu mācītāju-Mārci :)

L Lakija 15.08.2012

Lai ko arii par sso cilveeku Juus teiktu, bet to, ka cilveeki atnaakot pie vinna ir redzami labojussies, to noliegt nevaram mees neviens.
Neko jau sliktu vinnss nemaaca, visi dievkalpojumi ir peec biibelee rakstiitiem bausslliem, tikai daudz pietuvinaataakiem un vienkaarssiem saprotamiem parastajam cilveekam vaardiem.
Jaa protams vinnss ir greekojis un kaa veel, bet galvenais, ka cilveeks ir labojies un balstoties tiessi uz savu dziives pieredzi, nevis augstaas skolaas studeeto, kas biezzi krasi atsskkiras no dziives:( paliidz citiem tikt aaraa no bedreem(narkotikaam, alkohola, zagssanam, prostituucijas utt.
Pirms aplejat ar dublliem citu, mazliet padomaajat, vai Juus passi esat tik balti, un pats galvenais, vai Juus pats vareetu buut Maarcca Jenciissa vietaa???

P Pumpurs 19.08.2012

Tiem, kas domā, ka tās ir muļķības es ieteiktu pašiem aiziet un, tad kautko vispār rakstīt!Nejau Jencītis dziedina, bet DIEVS!

P Pumpurs 19.08.2012

Es ieteiktu pašiem aiziet un tad kautko vispār rakstīt un diskutēt!Nejau Jencītis dziedina, bet Dievs!

T Trendsetters 08.12.2012

Vajadzētu mainīt Likumdošanu - jebkuru, kas sevi uzdod par mācītāju, it sevišķi ar pagātni cietumnieks, narkomāns (paša vārdi, skat. viņa draudzes mājas lapā) - sākumā aizsūtīt pie psihiatra, un tikai tad, kad tas ir derīgs sociālai videi - akceptēt bet ne bez teoloģiskās izglītības. Tai ir jābūt.

D Dace Skuja 12.12.2012

Ir lasamas sudzibas par Jenciti ari seit:
Te arī var lasīt sūdzību par Kristus pasaulei

K Kristīne 17.12.2012

"Kristus Pasaulei""G12 draudzes locekļi regulāri spamo vēstuļu sadaļā un traucē draugiem.lv portāla darbību.
"Kristus Pasaulei" draudzes locekļi Andris Meiers, Aiga Ikere, Kristers Meiers nodarbojas ar vēstuļu spamu draugiem.lv portālā.
Šīs te slimās personas regulāri sūta vēstulēs spamus ar aicinājumiem piedalīties dažādos stulbos konkursos un balsot pat kaut kādu suni Šēru.
Vai tā ir ētiska rīcība?
Manuprāt šīs te personas Andris Meiers, Aiga Ikere, Kristers Meiers nodarbojas ar apzinātu kaitniecību portālā draugiem.lv.
Ja jūs no šīm te minētajām personām saņemiet draugiem.lv portālā spama vēstules, tad lūdzu ziņojiet uz [slēpt]@draugiem.lv vai arī sūdziet šīs personas "Tautas policijā", tā panākot šo te spameru dzēšanu.
Es aicinu jau tagad rakstīt uz Draugiem.lv Tautas policiju.
Paldies!

I inga2 30.09.2013

Šie apvainojumi ir pilnīgi nepatiesi un neadekvāti. Mārcis Jencītis ir īsts Dieva vīrs. Viņš ir patiess Dieva kalps, un pateicoties viņam daudzi cilvēki ir ieguvuši jaunu, laimes pilnu dzīvi. Pateicoties Mārcim Jencītim un draudzei "Kristus Pasaulei" laulības, kuras bija uz izjukšanas robežas, ir atjaunotas. Daudzi cilvēki ir ieguvuši pārliecību par sevi un ir kļuvuši veiksmīgi savā dzīvē, darbā, biznesā. Daudzi cilvēki ir tikuši vaļā no depresijas un dvēseles sāpēm. Kā arī ir dziedināti no dažādām neārstējamām slimībām, kur ārsti nevarēja palīdzēt. Bībelē ir teikts: "spriediet pēc augļiem". Tas nozīmē - skatieties, kādi ir rezultāti. Un tie draudzē "Kristus Pasaulē" ir labi, tātad šajā draudzē viss ir kārtībā. Šeit Dievs darbojas.

L Lepnā Lavīze 01.10.2013

Inga2, un tu tagad domā, ka mēs visi skriesim pie tava Jencīša stāties sektā, lai noslauc 10. tiesu, bet labāk lai visu? Aha, pliks un laimīgs! Ja esi tāda muļķe, ka no 4 kristiešu konfesijām nevari izvēlēties sev tuvāko, bet vazājies pa apšaubāmām sektām, tad nebāzies ar savu muļķību publikā.

M mesmes 01.10.2013

Draudze "Kristus Pasaulei" ir oficiāli reģistrēta evaņģēlisko kristiešu draudze, tā ir oficiāli reģistrēta draudze, un šajā draudzē viss ir kārtībā ar dokumentiem, tā nav nekāda sekta. Amerikā, piemēram, ir daudz tādas evaņģēlisko kristiešu draudzes, Latvijā nav tik daudz, un dadzi cilvēki nezina, kas tās tādas par evaņģēlisko kristiešu draudzēm, bet tās ir pilnīgi normālas kristīešu draudzes, kas tic Jēzum Kristum. Kas tic tam, ka Jēzus Kristus ir vienīgais Glābējs, un ka tikai caur Jēzu mēs aiziesim uz debesīm. Nevar visas draudzes būt tikai luterāņu, katoļu vai pareizticīgo, laiks iet uz priekšu, Dievu var pielūgt arī ar modernu mūziku. Sludināt Dieva vārdu var arī dzīvi un ar mūsdienīgiem piemēriem. Tā, lai arī mūsdienu cilvēks saprastu, par ko ir runa.

L Lepnā Lavīze 01.10.2013

Tā jau visas sektas saka, ka nav nekādas sektas, bet kristiešu draudzes. Un vai naudas vākšana spaiņos un pieminēšana katrā lekcijā, ka jāziedo tipa Dievam, ir mūsdienu naudas noslaukšanas metode?

M mesmes 01.10.2013

Kristīga draudze ir tāda draudze, kur tiek atzīts Jēzus Kristus kā Dieva Dēls, kurš ir nomiris par cilvēku grēkiem. Kristiešu draudzēs Jēzus tiek atzīts kā vienīgais Ceļš uz Debesīm. Kristiešu draudzes balstās tikai un vienīgi uz Bībeli, no kuras nekas netiek pielikts klāt vai noņemts nost. Kristiešu draudzēs notiek brīnumi, un Dievs darbojas un dara pozitīvas izmaiņas cilvēku dzīvēs. Tāda draudze ir "Kristus Pasaulei". Šai draudzei nav nekas, ko slēpt, visi dievkalpojumi tiek ierakstīti un pieejami internetā. Sektas ir noslēgtas un slepenas organizācijas, cilvēku dzīvēs notiek negatīvas pārmaiņas, sektās Jēzus netiek atzīts kā vienīgais Ceļš uz Paradīzi, sektās mācība netiek balstīta uz Bībeli, vai arī Bībele tiek izkropļota, no tās tiek izņemtas rakstuvietas vai arī tās tiek izmainītas. Tātad draudze "Kristus Pasaulei" ir kristiešu draudze, kur Dievs darbojas un cilvēku dzīvēs notiek pozitīvas izmaiņas.

L Lepnā Lavīze 01.10.2013

Ja jau Dievam ir viss, kas vajadzīgs un pieder visa pasaule, ko jūs izspiežat no saviem, , kristiešiem" naudu? Kur Sv. Rakstos ir rakstīts, ka sektai jāatdod dzīvoklis? Tās ir tās pozitīvās izmaiņas cilvēku dzīvē, kad viņi atsakās no saviem tuviniekiem un paliek par bezpajumtniekiem?
Ha, internetā... Mūsdienās visām sektām ir savas mājas lapas internetā. Dievam jūsu sektu nevajag, Dievs cilvēku redz un dzird visur.

E evita_supe 02.10.2013

Dievs izmainīja manu dzīvi caur mācītāja Mārča Jencīša kalpošanu.

1) Dievs caur mācītāja lūgšanām dziedināja manu meitiņu

2) pārveidoja mans attiecības ar tuviniekiem

3) Esmu kļuvusi laimīga, stipra un patstāvīga personība.

Draugi, un bīstieties runāt ļaunu par Dieva kalpiem. Dievs saka Bībelē ka lāsts pār tiem kas tā dara!!