www.sudzibas.lv Māra Kārkliņa Negodprātīga pārdeveja, jeb lupata jakas vietā!

Māra Kārkliņa - Negodprātīga pārdeveja, jeb lupata jakas vietā!

Iegādājos no Māras Kārkliņas vīriešu jaku. Atsūtīja saplēstu, pleķainu, nonēsātu (visa savēlusies), izstaipītu. Naudu atsakās atpakaļ atgriezt un ir ārkārtīgi nekorekta (aizvaino, pazemo, apsaukājas). Meitene ir diezgan pajauna, tādēļ nebrīnos par šādu attieksmi, jo atverskapi.lv - diezgan bieži tā gadās tieši ar tādām. (ne visām- jo ir jaunas meitenes, kas jaukas, pretīmnākošas un tiešām labu precīti tigo).
Māra Kārkliņa- fui Tev!!!

D dbe 02.10.2013

kā no tādas šalavas var vispār kautko pirkt? un mati kā vēmekļi fuj

Fekal Party 03.10.2013

...tā ir Māra Krūze.

S Supergirl 03.10.2013

Paldies par šo info.

kadrija foxa 28.11.2013

Sveiki visiem lasitajiem.
So meiteni es pazistu personigu un varu tiesi preteji teikt to visu labako.
Eesmu ar vinu sadarbojusies iegadajusies drebites un drebes bija loti laba stavokli.
Komunikacija ari super!
dbe - skaties ko raksti (drausmas vienkarsi ) nu slima leksika tev ir ko citu varu pateikt!

Skatojos vinas profilu atverskapi.lv un tu ir tikai 2 sliktas atsauksmes kuras viss ticamak jus likatas .

Un neviens cits nesudzas par vinu to redzesiet mana pievienotaja linka .
Un vinas uzvards nav Kruze!
Tas ka cilveks vienreiz kludijies nevajag jau vinu dublos iemit.
Un tiko vinai pajautaju lai izstasta kas bija.
Jautaju kadas sumas viss tur notika? vina atbildeja ka suma esot bijusi 4, 00 ls un ir sutijusi ari bernu drebes pa kuram nekadas sudzibas nebija ar tam viss kartiba tikai jacina bija ar defektiem.

Taka domaju ka tas nav smuki no jusu puses cilveka vardu un uzvadu izvazat pa visam lapam. Ja godigi del tada sikuma.

Jauku vakaru visiem.

Fekal Party 02.03.2014

Viņas uzvārds ir krūze ja nu viņa nav precējusies!