www.sudzibas.lv Mansviedoklis.lv Krāpšana ar balvām

Mansviedoklis.lv - Krāpšana ar balvām

Mēs, trīs ģimenes locekļi, nopelnījām pietiekoši punktus, lai apmainītu pret dāvanu kartēm, gaidījām labu laiku, bet beidzot saņēmām katrs pa 5 eur dāvanu kartēm veikalā rimi. Veikalā gribējām izmantot, bet nevarējām, pārbaudījām dāvanu karšu numurus mājas lapā, tās netika atrastas, sazvanījām rimi un izrādījās - tās nav apmaksātas! Vienkārši paņemtas no veikala un viss. Mansviedoklis.lv nekur nav norādīts tel. Nr. , tādēļ rakstījām e-pastu, pēc laba laika saņēmām ziņu, lai nosūtām dāvanu karšu numurus, nu labi, visiem var gadīties U. T. T. , atbildēt uz viņu e-pastu nebija iespējams (Error Page, neīsta lapa) , tāpēc rakstījām vienkārši uz viņu e-pastu. Nu jau pagājis vairāk kā mēnesis, ziņu nav. Krāpšana augstākajā pakāpē! Bet turpina sūtīt aptaujas! Esam ļoti vīlušiem un dusmīgi par šādu krāpšanu!

Kundzišs 31.03.2020

Labdien. Lūdzu izsakiet savu viedokli. Pēc tam, iespējams viedokli samainīt pret dāvanu karti.

I Ilona Raka 28.12.2021

Начиталась я тут комментариев о Mansviedoklis.lv честно думала свои деньги не получу,но на пайпал деньги быстро пришли.