Manslizings.lv - krāpšana

Padalisos ka pirku masinu rumbulaa. manslizings apstiprinaja kreditu, atbraucu uz placi pec audi kas tikko ievests no vacija, tas masinas nava . piedavaja bmw, menesha maksajumu nesaka. aizved uz kautkadu mogo kantori tur mani sagaida apaljiigs krievu tautibas virietis un teelo baigi labo draugu uzreiz. menesha maxajums 5x liekaaks kaa soliija, bet spiediens no visaam puseem lai parakstu. labi domaaju un parakstiiju jo mashiinai tak garantija un labaa staavoklii, bet naakamajaa dienaa kad gribu samainiit ellju un filtrus izraadaas ka veel 1500 jaieliek remontaa un mashina bija pa latviju braukusi gandriiz piecus gadus, bet soliija mashiinas no vaacijas ar garantiju. kad zvanu vinjiem tad man saka ka veel vinjiem esmu paraaadaa! bandiitu kantoris!

Vi

Vairāk sūdzības par Manslizings.lv

Fa Falconxd 15.05.2019

Tiko no Vācijas, nekad nav sista/krāsota, oriģināls 200k nobraukums, garantija, un viss pārējais...

Tu Turkey901 15.05.2019

1) Lai varētu kaut ko nopelnīt, Vācijā ņem apsolūti nomocītas un sistas automašīnas, uzfrešina un tad mēģina iesmērēt, tas ir bizness nevis labdarība un nopērkot labu auto Vācijā, Latvijā nevarēs nopelnīt pilnīgi neko tik ilgi, kamēr šeit būs izšķirošā cena nevis automašīnas stāvoklis!
2) Automašīnu varējāt pārbaudīt CSDD mājaslapā, autodna, uc., vai arī jebkurā servisā, kas ir loģiski, jo tas ir ilgtermiņa ieguldījums un saistības daudzu gadu garumā!

really? 16.05.2019

"menesha maxajums 5x liekaaks kaa soliija, bet spiediens no visaam puseem lai parakstu. labi domaaju un parakstiiju..."
ar so jau viss ir pateikts!

Xc xctaps 16.05.2019

Diemžēl bijāt pats vainīgs, ka esat tik "mīksts" un pakļaujaties "spiedienam" ... varējāt pateikt, pa padomāsiet, nevēlaties utt .. Plači nav labdarības organizācijas, viņu galvenais mērķis ir pēc iespējas vairāk nopelnīt, pērk mašīnas izsolēs, vai pa kapeikām pusbeigtas, pieķīlē kritiskās, acīs krītošās vietas un tirgo nost par tirgus vai augstāku cenu. Par līzingiem vispār nerunāsim ... aizņemoties 5000 uz 5 gadiem jūs pārmaksāsiet ~ 3000 eur .. Mašīna pēc 5 gadi nebūs vai 5000 vērta, bet gan ~ 3000, attiecīgi, būsiet pa 5 gadi pazaudējis 6000 eur :))

Tu Turkey901 16.05.2019

Tie 2 tkstoši par 5 gadiem nebūs pieskaitām kā zaudējums, bet gan nomas maksa, dabiskais nolietojums jeb maksa par komfortablu pārvietošanos pa pilsētas ceļiem.
Reālais zaudējums būs tikai pārmaksa par auto līzingu.