Mango - Mango

Nopirku veikalā Mango tuniku no jaunās kolekcijas. Audums 100% viskoze, tādēļ cerēju, ka nebūs problēmas ar pūkošanos utt. Pēc pirmās mazgāšanas garumā sarāvās par 10 cm. Iesaku nopirktās drēbes (jebkurā veikalā) censties pavalkāt un izmazgāt pirmajās 2 nedēļās, lai ir kāda iespēja atgriezt, jo ražošanas brāķi un nekvalitatīvs audums ir ļoti daudzos veikalos.

V Vitaberz 03.06.2014

Kāpēc šis vīrietis izmanto citu lietotāju sūdzības? Kopē no citiem un liek savā vārdā. Kā vīrietis var nopirkt tuniku sev? To sieviete ir rakstījusi nevis jānis dzelme! Kā arī šis cilvēks ir nokopējis vienu no manām sūdzībām, kuru es biju lūgusi dzēst administrācijai un tā arī izdzēsa. Bet šis paspēja nokopēt un ievietot zem sava vārda!