Mango Apģērbu veikals - Dīvaina attieksme

Iegādājos Galerija Centrs Mango veikalā fantastisku adītu kostīmu, džemperi un svārkus.
Pēc pirmās uzvilkšanas reizes kostīms dīvaini izstaipījās, džemperiem izstiepās piedurknes un apkakle, bet svārkiem ceļos izveidojās tādi kā bumbuļi. Aiznesu uz veikalu, kur rakstīju iesniegumu. Pēc mēneša nebiju saņēmusi atbildi, tāpēc zvanīju pati uz veikalu, atbildēja jauka meitene ar vēlmi palīdzēt, bet te pēkšņi viņai atņēma klausuli veikala direktore, kura sāka man nepatīkamā tonī pārmest ka mani nevarot sazvanīt.
Lai gan es zvanot vispār necēlu pretenzijas par to ka mani neviens mēneša laikā nebija informējis. Beigās šī direktore, ja viņu tā var nosaukt, mani nelaipni informēja ka man ir pieejama maiņa pret dāvanu karti.
Žēl ka šī veikala direktore man sabojāja vēlmi vēl kādreiz šajā veikalā iepirkties. Ieteiktu viņai pamācīties no savām pārdevējam kuras bija daudz daudz patīkamākas par šo direktori.

O