Mālkalne Ogres novada pašvaldības aģentūra - Krāpšana

Cik var maksāt par ūdeni mājas starpību?
Kad tas beigsies ?
Man ir skaitītāji lai maksā tie kuriem tie nav un ja visiem ir skaitītāji tad ejēt un meklējiet kur tas ūdens pazūd nevis lieciet maksāt to visiem dzīvokļiem! Kāds zog un citiem jāmaksā ja nevarat neko darīt lietas labā taisiet ciet savu kantori.un vispār par ko šādam graustam jau gadiem apsaimniekošanas maksa ir 40 eiro ? vecs lietuviešu projekts, pa 15 gadi 1x izkrāsojuši kāpņutelpu ,margu vietā sarūsējusi truba , tikko ielika 20 gadus vecas metāla durvis uz podziņām ,kāpnes izbrukušas , kur aiziet nauda ? gadiem! rēķinam- 40 eiro reiz 14 dzīvokļi kāpņutelpā = 560 eiro katru mēnesi no vienas kāpņutelpas 560 reiz 12 mēneši= 6720 eiro no vienas kāpņutelpas , 6720 reiz 15 gadi =100800 eiro tikai no vienas kāpņu telpas .Neticat? atbrauciet paskatieties lapu un meža ielas māju tehnisko vizuālo izskatu - tas ir piz..dec, un par to ir jāmaksā 40 eiro mēnesī, ko viņi apsaimnieko ? savas privātmājas dāčas? tipa, poka babka molica jahta stroica ? kā lai ar viņiem cīnās , ? jo uz papīriem viņiem viss skaisti sarakstīts , ..papīrs pacieš visu . Jautājums kur reāli paliek tie 560 eiro no manas kāpņutelpas ar 14 dzīvokļiem? kur? viņi vienmēr atrunājas ar plānotajiem remontdarbiem jau gadus 15 , ko jūs tur remontējat ?savas jahtas? nav jābūt juristam vai jalozņā pa papīriem - 15 gadi pagājuši rezultāts uz acs , lūdzu brauciet skatīties par kādām skaistām daudzdzīvokļu mājām Ogrē jāmaksā 40 eiro mēnesī apsaimniekošana ! pielikumā mājas bilde !

Papildināts vladvahter 29.08.2019

rīgā jaunajos projektos un ulmaņlaika mājās klusajos rajonos ar apsardzi un garāžu apsaimniekošanas maksa ir 40eiro mēnesī

A aicis24 29.08.2019

Tapēc jums vajag pašiem savu mājas bierību taisīt un būs miers,paši varēsiet savu naudu tērēt.Vajag kādam uzņemties iniciatīvu un sarīkot vienu mājas sapulci,izrunāt šo visu.

Saivii 29.08.2019

Un tiesaaties. Iesniegt prasiibu un lai apskaimniekotaaji uzraada visas izmaksas,kur un par cik kas ir izdots. Njirgaashanaas,