Malka/klucīši - 29354103 - krāpšana

Pa telefonu pasaka vienu cenu, atbraucot un izkraujot - citu. Bet tas sīkums, jo es samaksāju tik, cik bija norunāts pa telefonu. Apkrāpa tāpat, tikai uz kubiem. Pie tam melojot man, pats arī piņķerējās savos melos. Tā kā es varēju mēģināt mērīt un arī samaksāt attiecīgi. Prot skaisti piedziedāt ausis jau no paša sākuma, mākslīgi smaida, nav ne mazākās sirdsapziņas!!! Grūti tikt pāri šādam apmānam, piedevām esmu grūtniece. Ne tik žēl naudas, kā fakts, ka pataisa par muļķi. SS.lv Šis kantoris ir vairākās vietās un ar dažādiem numuriem un raksta, ka ved no dažādām pilsētām, it kā slēpjot savas noziedzīgās pēdas. Dodot naudu, es viņam teicu, ka viņš vienreiz uzrausies un es arī ceru, ka atradīsies kāds, kurš pamatīgi paņems aiz krāgas. Otrs numurs, no kura man zvanīja caur šo kantori - 26215777. Esiet uzmanīgi ar šiem krāpniekiem.

BondsBonds 22.07.2014

Kas tas pa murgu? Nu, tad vajadzēja teikt, lai savāc savus klucīšus un brauc prom. Šī sūdzība neiztur kritiku!

P patiess 25.07.2014

bond bond... padomā ko tu runā es tevi ļoti lūdzos...
ir vēl tādi krāpnieki kuri kartupeļu maisus pārdod pagalmos saka ka ir 3o kilogrami bet patiesībā 15. tādus sist tik vajaga, un šitādus krāpniekus arī kuri dod mazāk nekā runāts..

K kristianan 13.01.2015

Sveiki! Jā, man arī tāds pats gadījums. Es zvaniju uz šo tel 26215777 un pasūtiju 30gb 70l maisus pa 2, 50eur. Tā kā es biju darbā un nevarēju pati būt klāt, es noorganizēju paziņu, lai aiziet un sagaida malku un samaksā par malku. Kad atnācu mājās, tad ieraudziju, kad man ir atvesti 2 maisi pa 70l un 28 maisi par 50l. Ņēmu tel un viņiem zvaniju, taču 4 dienu man vairāk neviens neceļ telefonu.
Tāpēc tiešām esat uzmanīgi ar šo tel 262-15-777, 293-54-103, 288-27-733

UN NEKAD NEPASUTIET PIE VINIEM MALKU!!!

R ri4y 13.01.2015

Pie kaimiņa paskatījies? Gan jau viņš nočiepa!

K kristianan 14.01.2015

Kas tas par stūlbumu? Pie kāda vēl kaimiņa? Kur loģika šajā komentārā. Ja nav ko komentēt, tad NEKOMENTE!!!