www.sudzibas.lv MALIBU ljoti negarshigi un dargi

MALIBU - ljoti negarshigi un dargi

Sodien iegajam paest Vecrigas Mailbu picaa. Paldies, vairs nekad to nedarishu. Picas daudz dargakas par Chilli Pica, bet 3 reizes negarshigkas. picaa bija vecs skinkis, pat nelabi palika. Pati pica galigi plaana.
Tiesam loti negarsigi, nevienam nevelu iet uz turieni. Man liekas tur iet tikai arzemnieki, kas nezin cik tur negarsigi.

E

B BM 20.03.2010

Kad viņi vēl bija Alfā, arī visu laiku bija gļuki. Ar garšu it kā bija viss kārtībā, bet pārējais... Visu laiku aizrādīja to un šo, ar ratiem nedrīkst, ar to nedrīkst, tur nesēdi, tad tur neelpo. Mūzika tā auro, ka oficiantei visu laiku 100 reizes viss jāatkārto un tāpat ir risks saņemt ne to - paši sarakstījuši picu nosaukumus itāļu valodā, es tā arī izrunāju, kā man šīs valodas gramatika liek, bet šīs mani labo, pieņemot pasūtījumu un izrunājot noaukumus tā, it kā tie būtu latviešu izcelsmes ( kā viņas vēl vārdu pizza tā arī neizrunāja!!!); katru reizi to tas nav, to šis nav - tikai sēdi ar to ēdienkarti un domā no jauna, ko tādu pasūtīt, kas nav beidzies.

L liiga 20.03.2010

Man nepatīk arī chilli pica, man dikti garšoja picas un citi ēdieni, salaspilī, četrās pēdās, kas atrodas pie pārbrauktuves!!!

K ksenija 21.03.2010

Mīļais cilvēk, nomelnošana??????