www.sudzibas.lv Malek drosibas nauda

Malek - drosibas nauda

Esiet uzmanigi un nekada gadijuma neīrejiet auto no jaundibinātā Sia Ra Trading jeb vecā Malek rent ko pārstāv žuļiks Mareks Brauns. Izirējām Kia Ceed, kur drošības nauda bija 100 euro. Zolīds vecis bet kad pienāk auto atdošanas brīdis, viņš aizbildinās ka netiekot pakaļ auto veselu nedēļu un pats liek nodot auto citai personai! Naudu dabūjam pateicoties policijai.Rezumē: Vairāk kā nedēļa jūsu nervi tiks pārbaudīti ne pa jokam un ja neesat likumu speciālists, variet atvadīties no tās!

S shshshsh 17.06.2015

Marks Brauns vēl no MALEK laikiem ir palicis mūsu firmai parādā gandrīz 1500 €. Uz telefona zvaniem neatbildēja, bet klātienē tikai solīja nākošajā dienā visu pārskaitīt - un tā vairākus nēnešus. Draudi ar parādu piedziņas kompānijām nestrādāja - viņš jau vairākām bija datubāzēs un pat tās ar viņu netika galā. Un nu viņš atkal biznesā un izskatās, ka atkal strādās ar pārbaudītām metodēm :)