Malek - autonoma

Biju paņēmis nomā automašīnu Citroen c2 itkā ar pilnu bāku (tā teica darbiniece kura rakstija līgumu) iekāpu mašīnā apskatijos-jā it kā pilna (digitālais degvielas daudzuma rādītās)
Braucu 50% pa Rīgu un 50% pa šoseju, patēriņš šai mašīnai uzrādās kā ~7l (vidējais). Nobraucu kopumā 120 km, bet kad iebraucu benzīntankā, lai uzpildītos bākā sagāja 16 L benzīna.
Iesaku visiem kas šajā nomā ņem auto-pārliecināties vai tiešām bāka ir pilna, jo citādāk jūs sponsorēsiet citus auto nomātājus. Un kā redzams, autonomas darbinieki nepārbauda pēc automašīnas atgriešanas vai degvielas bāka ir pilna.

O o 10.02.2011

starp "pilna pēc rādītāja" un cik var pieliet pie tanka ir starpība vairākos litros, klientam jānotrāpa lai rādītājs uzrāda, ka pilns, bet ne līdz pistoles klikšķim

T taspats 17.02.2011

Līgumā minēts bija kā ''pilna bākā'' un es tādu arī atdevu, tikai šajā gadījumā savas pareizības dēļ es tiku app...s

A Andris 06.06.2011

Nu bet ko tad Tu sūdzies - pat āzis tiki app..ts tad ko sūdzies. Nekad neesmu ārzemēs ņemot auto mērījis bāku un kur nu vēl benzintanka ar kalkulatoru skraidījis :D Tu vienk nezinaji ko uzrakstīt, tapēc te iepurkšķināji :D

H he he 06.06.2011

šajā nomā vienreiz rezervēju autiņu vajadzēja uz 10 dien pateica vienu summu, paskatījos mājaslapā starpība 2 ls diennaktī sanāca, uzspļāvu viņiem un aizgāju pie citiem kur tāpat pārmaksāju :)

A andrej11 07.11.2013

Reku beztabu stāsta pa Malek.lv autonomu http://www.tv3play.lv/play/330238 30.oktobra raidījums. Uzmanās lai nesanāk kā man ieberzties.