www.sudzibas.lv Mākleris Konstantīns krāpnieks, melis, Krāpšana, patiesas informācijas slēpšana, mahinācijas

Mākleris Konstantīns krāpnieks, melis, - Krāpšana, patiesas informācijas slēpšana, mahinācijas

Sargaties no tāda pajoliņa ka makleris Konstantīns t. 25900898, kurš neuzrāda nekādu papīru vai sertifikātu, ka ir nekustama īpašuma makleris, un drīkst sniegt starpnieka pakalpojumus. Nerunātjot par attieksmi pret potenciāliem pircējiem. Par valsts valodu viispār pat nav jeģas runāt, priekš viņa tā ir morzas ābece. Bet būti tāda šmaklera ir veinkārša. Parasts pajoliņš, ar telefonu rokā, uzskata sevi par makleri. Kaut kur atrod, droši vien pamatigi apstrāda dzīvokļu īpašniekus, sakot ka ar viņa palīdzību darījums notiks ātri un izdevīgi. Piestāsta tādus brīnumus ka ir super uber makleris, visu zin, visi zin viņu, visi uzticās viņam un bla bla. Bet pēc būtibas paraistais kretīns, kurš uzvāras uz pārdevējiem, prasot no tiem procentus. Vai arī dara savadāk. Daudzi īpašnieki, kuri pārdod paši, bez starpnieka palīdzības, pamaniju ka konstantīns ierodas apskatīt dzīvokli, ka pircējs, safotografē, un pēc tam bez īpašnieku piekrišanas publicē sludinājumu ss.com portāla. Esmu vairākus reizes gājis skatīties dzīvokļus gan rīgā, gan kauguros, ko piedāva viņš. Pirkārt, cena ir krietni lielāka, neka tirgus vērtība (droši vien tāpēc ka uzskruvēta) . Otrakārt, nekādas turpmākas komunikācijas nenotiek. Es piedāvāju sadarboties, bet tas stulbais krievu lops, tik čakare, neatbild uz ē-pastiem, telefona numuru. Konstantīns atsakas uzrādīt par dzīvokļiem kaut kādu, vismaz pamat inoformāciju. Šobrīd sadarbojas arī ar kaut kādu krāpnieku, jo ss.com publicētie sludināji ir copi paste, ka vis pārējie. No sava vārda vairs neblicēt sludinājumus, bet izmanto tā cita krāpnieka numuru 29167090 (sergejs) . Vairākārt esmu redzējis to konstantīnu, pasīvi smēķējot pie kapņu telpas imantā, progresa ielā 4. Standarta liekēdis, kas iztiek ar citu apkrāpšanu, un dzīves kvalitātes bojāšanu latvijā.

Работяга 17.08.2018

Mums riga uznemeji tadi pasi, var pat teikt nevis uznemeji bet uzmeteji, piem strada pie tada uzmeteja pa 12 st diena 6 dienas nedrla bet sava gramatveza kuhgam vins saka ka neviens nepartrada, un kad saka menesa beigas kad jaizmaksa algu, tas uzmetejs baltoties uz latvijas likumu atlaiz darbinieku "darbadeveja neuzticibas" del.. tata latvija viss vajadzetu but ar papiru norikots...

Life_is_life 18.08.2018

Vards Uzvards